Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

mb5, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2004
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie pracuje naprawdę super, sztywne nisko osadzone , przyklejona do asfaltu, na dziurach nie czuc dyskomfortu , po prostu marzenie (chociaz sa opinie ze awaryjne no ale ja jestem sklonny poswiecic wieksza awaryjnosc tej przyjemnosci )
silnik swietna sprawa , nigdy nei bylem wielkim fanem tdi ale jednak zauroczyl mnei ten silnik , piekna sprawa az che sie jechac
super , krotkie przelozenia , pieknie wspolpracuej z kierowca wielki plus
auto nie jest za duzo w srodku ale za to jak sie siedzi w srodku to wydaje sie ze wszystko zostalo tak zaprojektowane aby bylo pod reka , kierowca napewno nie moze narzekac na pozycje za kierownica i brak miejsca , gorzej jest z tylu ale nie jest zle , niekotrzy oczekuja od tego samochodu zeby byl limuzyna a to jest samochod nie za wielkich rozmiarow tlyko bardzo dorbze wykoncozny
Szalu nie ma , chociaz ja wychodze z zalozenia ze diesel powyzej 3 tys obortow musi troche powarczec , wogole to mi nie przeszkasza
Ze wzgledu na ogromne wyposażenie i co sie z tym wiąże na duża wagę auto nie jest ogromnie oszczedne , no ale cos za cos , pewnie ten silnik przy wadze o okolo 200 kg mniejszej jest napradwe oszcedne
Audi jak to Audi cena nie grzeszy ale wykonczenie chyba to wynagradza

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

6,7