Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

T. S., 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2002
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Po prostu DOSKONAŁY!!!
Układ elektryczny : Całą elektryka siada.
Zawieszenie : wielowachaczowe zawieszenie wymyślił geniusz, chyba nigdy nie był w Polsce.
Układ hamulcowy : Klocki i tarcze do wymiany co jakieś 20000km, dla mnie to jakieś 2 miesiące.
Autko jak autko, po prostu można się w nim pokazać i tyle. Nie radzę o nim opowiadać przy znajomych bo możemy się narazić na pytanie: \"a psuje ci się?\" i wtedy będzie nie przyjemna sytuacja. Osobiście uważam że AUDI to samochód dla bogatych ludzi, których stać na częste naprawy. Nie radzę sie nawet pokazywać w ASO bo tak bogatych to chyba nigdzie nie ma.
Najlepszy silnik świata, nic się z nim nie dzieje, mam samochód od roku i brak jakichkolwiek wycieków czy usterek. Moc podkręcona do 180KM a silnik jak nowy :D POLECAM
Nie wytrzymuje chip tunningu. Wymiana dwumasówki to jakieś 3500zł i to bez gadania.
Autko trochę pływa przy 220km/h, nie jest to wcale przyjemne.
Nie jestem zadowolony, oglądając samochód z boku ma się wrażenie że jest badzo przestronne, nic bardziej mylnego. Samochodzik to najlepsze określenie dla przestrzeni tego samochodu.
6 - samochodzik przy 180KM spala jedynie 7,5l ropy, to naprawdę mało, minimalne spalanie sięga 5,7l/100.
Lepsze niż ford, gorsze niż BMW czy DODGE. Za taką cenę moze być ale koszty eksploatacji to jakiś koszmar, dobrze że spalanie niskie.
Usterki to najzabawniejsza kwestia w tym samochodzie, psują się takie drobiazgi że czasem zastanawiam się czy jest to zrobione specjalnie czy tylko ja mam takiego pecha, jednak czytając fora internetowe mam pewność. Samochodzik jest awaryjny. (od zapieczonych wycieraczek do, o zgrozo, urywających się na potęgę plastików z zawieszenia i chłodzenia)
To jest kłopotliwa kwestia, do samochodu trzeba się przyzwyczaić, jak i do wydatków na niego. Autko psuje się, i to w tak nietypowych miejscach że poznałem już ludzi chyba z każdej wsi w Polsce. Najczęsciej są to usterki za około 2000zł.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

7,1