Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Krakus, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Wszystko mi się tu podoba.
Fajny samochód. Śliczne nadwozie, silnik dynamiczny i oszczędny, drogi trzyma się jak przyklejony i jest przy tym bardzo, bardzo komfortowo. W środku cichutko i bardzo przytulnie, materiały wykończeniowe wysokiej jakości. To auto można polubić. Ja go uwielbiam.
Super pod każdym względem, oszczędny, elastyczny i dynamiczny. Naprawdę jeździ się super.
Biegi wchodzą płynnie i są dobrze zestawione. Skrzynia sześciobiegowa - super na szybkie i długie trasy. No i dzięki temu jest oszczędnie.
Bardzo pewnie trzyma się drogi a prowadzenie jest samą przyjemnością. Zawieszenie sprężyste i komfortowe, jedzie się jak po szynach. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny. Dla mnie super.
Moim zdaniem - bardzo dobra, żadnych zastrzeżeń.
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką - wzorowo. W środku auta jest bardzo wygodnie i przytulnie. Czuć klasę samochodu.
Bardzo skuteczne ogrzewanie i klimatyzacja (dwustrefowa). I podgrzewane fotele - super w zimie. Moim zdaniem - bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Z przodu jest dużo miejsca i bardzo wygodnie, z tyłu już mniej, jednak jakbym chciał większe, kupiłbym A6.
Samochód wzorcowo wyciszony. Szumy z opon i powietrza też niewielkie. Super.
Spalanie to jest co mnie najbardziej cieszy. To jakie osiągam zawiera się w granicach 4,5 do 6,5 litra na 100km, zależnie od trasy i dynamiki. Odczyt z komputera 5,1l/100km.
Za jakość się płaci.
Nic nie robiłem(poza serwisami).
Nic nie robiłem(poza serwisami).

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

5,1