Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Gienek, 10 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko w tym aucie - bynajmniej w moim egzemplarzu - zaskoczylo mnie pozytywnie - ale i wiedzialem, ze tak bedzie bo od 13 lat jezdze tylko VW i Audi w tdi i nigdy nie mialem problemow ;)
Inne : brak
Fantastyczny samochod. Ladny, bezawaryjny, wygodny, szybki, dynamiczny, dobrze wyposazony... Na dzis dzien to juz 13 letnie auto ale rombie na leb nie jeden nowy samochod.
O silniku nie ma co pisac. To kolejne moje auto z ta jednostka napedowa czyli 1,9tdi tu akurat mocniejsza jego wersja AVF 310Nm z 6-biegowa skrzynia. Bezawaryjny, dynamiczny, zrywny. Ostatni wspanialy silnik jaki wypuscil VAG...
Do skrzyni nie mam zastrzezen - bo niby jakie? Bezawaryjna - poprostu
Komfort podrozowania jest bardzo dobry dzieki zapewne wielowahaczowemu zawieszeniu. Auto swietnie znosi nierowne nasze super drogi i prowadzi sie jak kazde Audi - swietnie ;)
Troche nie rozumiem tej kategorii. Widocznosc jak w kazdym kombi klasy sredniej premium. Jak dla mnie na 5
Rozmieszczenie guzikow i dostep do nich - bezbledny. Wszystko tam gdzie powinno byc, intuicyjnie sie obsluguje - a i "nowy" w tym samochodzie wszystko ogarnie zaraz po wejsciu (tak bylo np ze mna) :D
Tej kategorii tez nie rozumiem. W zime grzeje, w lato chlodzi... Jak jest wszystko sprawne to raczej oczywista sprawa ;)
Tu pierwsze slowa krytyki. Jesli chodzi o przestrzen dla kierowcy i pasazera z przodu jest na 5. Natomiast kwestia pasazerow z tylu... tu pojawia sie problem ktory b6tka odziedziczyla po b5tce. Z tylu miejsca na nogi poprostu brak - no chyba, ze dla 5 letniego dziecka ;)
W aucie jest cicho i przyjemnie. Nie mam zastrzezen do jego wyciszenia.
Przez 2 lata i 110tys km w tym czasie nie dolozylem do tego auta ani zlotowki. Oczywiscie nie licze zarowek, wymian oleju, filtrow, opon. To naturalne koszty eksploatacji. Koszt oleju czy filtrow - tak jak do kazdego innego samochodu. Pelen serwis co 15 tys km to granice 200zl wlacznie z olejem.
Jakosc do ceny? Za jakosc trzeba placic. To auto z segmentu premium wiec i zaplacic trzeba wiecej ale warto. Jak dla mnie i tak niewiele trzeba zaplacic za to co dostaje sie od tego samochodu.
wymiana zarowek
poprostu brak