Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

korczan13, 9 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest super ! Sylwetka też ! Małe bo małe auto ale co mozna wymagac od A4, odpowiednik Golfa. Jak komuś nie pasuje wielkosc to A6 trza kupic. DO BANI WNETRZE ! Jak znacie kogos kto robi te scierajace sie przyciski to prosze o kontakt 692-021-687
Przyciski sie wycieraja, a dokladniej to schodzi ta cienka warstwa gumy ktora jest na przyciskach. Moja wczesniejsza A4 z 96r byla pod tym wzgledem o niebo lepsza.
Nic jak dotąd mi sie nie zepsuło :)
6 biegowa skrzynia jest idealna na trase. Przy predkosci 150/160 mam 3000 obrotow :))
W tanszych autach jest taki sam :)
Normalna ;p
Szybko sie zbiera :)
Do bani. Mam klimatronic i jak ustawie LO to wali mi zimnem a jak dam jeden pkt wyżej czyli na 18 stopni to wali cieplem ;/
Dla kierowcy i pasażera to moze byc. Ale jak by na tylniej kanapie posadzic 3 osoby to juz sie tam musza gnieść
Super
Mi spala 7.5l w miescie ale nie ma sie co dziwic przy mojej jezdzie. Mysle ze w trasie przy predkosci 150/160 spali mi 6-6.5l :) Tak wiec nie jest zle chodz znam autka co mniej pala z podobnym silnikiem.
Jak by nie to scierajace sie wnetrze :( Porażka Audi i jak bym mial jeszcze raz kupowac to auto to bym go nie kupil ! WW, BMW w podobnej cenie i mysle ze lepiej srodek zrobili jak audi.
Szyby elektryczne do zrobienia
Nic poważnego