Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Układ elektryczny
Auto bardzo solidne, nie zawiodło nawet w najgorszych warunkach. Mało pali, w miarę jedzie. Nie jest to wóz dla amatora sportowych wrażeń. Świetnie sprawdza się w trasie. W moim przypadku bezawaryjny. Standardowe wymiany eksploatacyjne dosyć drogie jak to na audi przystało. Brakuje napędu na cztery koła. Polecam kazdemu kto szuka solidnego auta.
Mało pali, do żwawej jazdy miejskiej i na trasie wystarcza. Bezawaryjny w moim przypadku.
Tutaj minus, skrzynia chodzi dosyć ciężko, brakuje szóstego biegu. Pozatym wszystko super.
Dobrze trzyma w zakrętach. Zawieszenieve elegancko tłumi nierówności podłoża.
Zabezpieczenie antykorozyjne, klasa. Auto duże i dobrze wygłuszone. Blacha nienajgorsza, tutaj niczego sie nie moge doczepić.
Tutaj parę minusów, przez tylna szybę mało widać. Auto jest długie, dla niskiej osoby
Wszystko pod ręką, wszystko solidne i dorbze wykonane, nic nie trzeszczy, nic sie nie łamie.
Climatronic dwustrefowy robi robote, grzeje mocno i szybko, jak trzeba szybko chłodzi. Niedawno mialem awarie, nie grzeje mi na przednią szybę.
Jak na kombi przystało, wszędzie duzo miejsca. Po złożeniu foteli kazdy rower bez rozkręcania do bagażnika wejdzie. Pasazerowie maja miejsca sporo. Test dwumetrowca wykonany pozytywnie.
Trasa 140km/h to duża przyjemność. W porównaniu z peugeotem 308sw z 2011 jest duzo ciszej a tam juz jest naprawdę dobrze. W ruchu miejskim jest naprawdę cicho. Tutaj wielki plus.
Auto pali niewiele. Części w porównaniu do innych marek zdecydowanie droższe, ale za to niezawodne.
Auto kupilem za 7700 zainwestowałem trochę. W sumie wyszło mnie to 11tysięcy. W zamian dostalem super auto, które zapewnia mi bezawaryjnosc i dobra kulturę pracy.
Zepsuł się tylko nawiew na przednią szybę, nic takiego, tym bardziej ze naprawa była tania.
Tutaj nic sie nie działo na przestrzeni 20tys kilometrów.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

7,6