Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

taryaki@poczta.onet.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : quattro polecam!
Układ hamulcowy : koronka na przegubie dawala zla informacje o predkosci do kompa co bylo powodem wlaczania sie abs\'u
170km jak wcześniej miałem pnad 140 w benzynie jest można powiedzieć wystarczające, aleeeee będę szukał czegoś mocniejszego w niedługim czasie :D jakies 3.0 by się przydało ale też pewnie audi :D
super po prostu dla mnie wchodzi krótko i szybko... może są lepsze ale jeszcze takich nie testowałem ;P
quattro i układ jezdny nic dodać nic ując, jeżdzi się zajeb...
nie mam żadnych zastrzezeń
jak w ocenie
coś takiego jak parowanie szyb to tutaj nie istenieje!!! jeśli są zaparowane a da się opcję ogrzewania na \'auto\' to 5 sekund i z pary nie ma śladu.
heh i tu się przyczepie, przestrzeń dla kierowcy jest spora, wystarczająca ale doczepię się do schowków ktorych prawie brak, w tym samochodzie źle się jeździ na dłuższe trasy ponieważ nie ma gdzie drobiazgów wsadzić. Tylko jedna pulka na napoje, brak kolo podlokietnika, dla mnie w tej kwestii to porazka.
ok ok ok
mi nie przeszkadza, nie jezdze super ekonimicznie, ale spalanie wydaje sie byc niskie.
jakosc ok, sredek auta zrobiony super, bardzo dobrej jakosci materialy, bardzo fajna kierownica, gdyby nie ta psujaca sie podstawka na kubek bylo by ekstra. Co do ceny to wszyscy znamy ceny audi...
hmmm kuber na napoje non stop sie psuje!!!
mialem tylko jedna spowodowana tym, ze koronka wysylala do komputera zla informacje o predkosci auta, a to bylo powodem wlaczania sie abs'u i szrpania silnika. czesc podobno byla wadliwa, wyminiona oczywiscie w ramach gwarancji... Auto wtedy mialo 30000km, nie weim co myslec, teraz ma 75000km i nie ma problemow, oprocz ciagle psujacego sie kubka na napoje :D

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 170KM 125kW [l/100km]

7,3