Lista ocen Audi A4 B7 (97)

~zico54
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik naprawde ladnie pracuje i jest dosyc cichy ,przyspiesza bardzo fajnie na kazdym biegu -równo. (Silnik)
~saintos
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
z elastycznoscia to kwestia sporna, standoardowo jest w miare ok, po lekkim tuningu rewelacja :) (Silnik)
4,1
~jj
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi ma swoje wady i zalety ale zalet widze zdecydowanie wiecej - fajny agresywny wygląd ( szczegolnie grill i tylne światła ) b. dobre zawieszenie ,silnik może to nie 2.0 D bmw ale do normalnej dynamicznej jazdy w naszych warunkach mysle ze ok ,świetna jakość materiałów wnętrza, z wad to mała ilość miejsca , toporna deska rozdzielcza
~Peteek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mogę jedynie dodać, że ten silnik powinien być standardowo wyposażony w silnik 170 konny. Fakt faktem, że po Polsce nie śmiga się przeciętnie szybciej niż 160, ale jednak, mogłoby być więcej. Kultura pracy silnika, jest jak najbardziej na miejscu... (Silnik)
~dej_dej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Autko prezentuje się wyśmienicie. Powracający do mody biały lakier w połączeniu z urokiem nadwozia prezentuje się wyśmienicie.
3,4
~Krzychu
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Od początku , dynamiczne i pewne w prowadzeniu , wykonane staranie ( plastiki , spasowanie elementów naprawdę świetne ) w środku cicho i wygodnie , dobre nagłośnienie i osobiście fajny pakiet stylistyczny , auto pięknie się prezentuje . Dalej , prowadzenie w zakrętach naprawdę świetnie , auto pewnie się prowadzi i trzyma drogi . Kolejno spalanie przy ciężkiej nodze 7 przy eko. udało mi się zejść do 5,5 z jadąc ok 90km/h . Przestrzeni sporo z...
~Użytkownik Audi
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik pracuje stabilnie i równo. Przy -30 zapala bez problemu. (Silnik)
~Lech-A4
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jedyny zarzut to wyraźna \"turbo-dziura\", ale po przekroczeniu 1700obr/min silnik pracuje znakomicie. Moc, moment bez zarzutu. Silnik bardzo ekonomiczny. Zużycie oleju silnikowego jak na razie około 1L/15tys.km (Silnik)
4,1
~karmelp81@onet.eu
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Dobre wyposarzenie, w tym bixenony i czujniki cofania w obu kierunkach to super sprawa i nawigacja w zegarach. Mam piękne czarne Audi i jest boskie bez zbędnych bajerów. Polecam. szukajcie dobrze utrzymanych modeli tej marki bo warte są tyle nawet mimo tych wysokich kosztów zakupu
~Marcin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto oceniem b. dobrze. Wysoka jakość wykończenia, wysoka niezawodność, niskie zużycie paliwa i b. dobra dynamika i elastyczność