Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Sedan

Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: 5 lat
Audi A4 B7 Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : bezobsługowy , bezawaryjny , oszczędny
świetne auto , tanie w utrzymaniu i eksploatacji , niezawodne..
dobra elastyczność silnika - do 4 biegu dynamicznie przyspiesza kultura pracy.. w środku nawet przyjemnie basowo brzmi :) na zewnątrz daję się z daleka poznać z chropawej, głośnej pracy
świetna skrzynia , krótkie skoki skrzyni , biegi wchodzą precyzyjnie
zawieszenie jest sprężyste , dobrze filtruje nierówności , świetnie trzyma się drogi jak na polskie drogi - nawet trwałe
powiedziała bym tak - do przodu i na boki jest dobrze , ale do tyłu porażka , dlatego przydają się czujniki cofania ...choć może to dlatego że jestem kobietą
spasowanie i ergonomia wzorowa ! mimo że przejechałam tym autem ponad 230 tys kilometrów nic nie trzeszczy ani nie stuka w środku tapicerka wygląda wciąż jak nowa drażnić mogą tylko twarde plastiki w środku
chłodzenie bardzo dobre natomiast w zimie trzeba odczekać kilka minut zanim się nagrzeje..chyba że się mu ostro depnie to wtedy trwa to znacznie krócej ale podobno na zimnym silniku to nie jest najlepszy pomysł
jak dla mnie świetnie mam 176 wzrostu , i wszystko spasowane jest \'pod rękę\' chociaż z tyłu osoby powyżej 180 mogą mieć ciasno bagażnik ma regularne kształty , jak dla mnie wystarczający ,
świetne nawet przy 180 da się swobodnie rozmawiać silnik-mimo że na zewnątrz jest bardzo głośny- to nie drażni uszu pasażerów w środku
spalanie jest po prostu rewelacyjne ! na dłuższych dystansach da się bez większych wyrzeczeń zejść do 4,5L/100km średnio auto pali w okolicach 5.2-5.5 litra przy bardzo agresywnej jeździe 7.5- do nawet 8 litrów
ponad 130 tys za nowe auto , które po 5 latach jest warte ok 50 tys... no i te twarde plastiki !
jak do tej pory auto poza normalnym zużyciem - czyli klocki , tarcze , paski , filtry.. ani razu nie sprawiło przykrej niespodzianki nawet turbina mimo ponad 230tys - jest oryginalna
jedyne do czego można się przyczepić to przedwcześnie zużywające się zawieszenie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 116KM 85kW [l/100km]

5,8