Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting

Luke, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Rok produkcji 2015
Audi A4 B8 Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : NAPĘD QUATTRO
Auto doskonale wszechstronne. Moim zdaniem bliskie ideału.
Mocny diesel z 400Nm radzi sobie zarówno z dynamicznym startem jak i wyprzedzaniem w trasie. Nie polecam ludziom, którzy tylko i wyłącznie będą go dusić w mieście.
Szybkie i sprawne zmiany 7-stopniowego S-tronica. Jest jak trzeba.
Genialna trakcja i najlepszy napęd 4x4. Samochód czujesz zawsze i w każdych warunkach. Pewne i dynamiczne prowadzenie.
Standardowo i prawidłowo. Nic specjalnie nie przysłania widoczności. Niczym specjalnym też na plus się nie wyróżnia.
Jakość wykonania jest PERFEKCYJNA. Mam wersję ze skórzaną tapicerką i obiciem boków oraz szczotkowanym drewnem. Moim zdaniem trudno zrobić to lepiej. Każdy wsiadający mówi po prostu WOW! Obsługa tip-top.
Jest ok.
Rodzina 2+2 radzi sobie bez problemu. Być może gdyby dzieci mierzyły już po 1,70, to można by narzekać, ale tak jest zupełnie ok. Komfort kierowcy - idealny.
Cicho i przyjemnie. Silnik słychać, ale nie jest uciążliwy.
Trzyletni pakiet Audi Serwis Plus pozbawi mnie tego problemu. Ale wymiana opon w ASO >200 PLN. Dochodzi (nieznaczny) koszt dolewek Adblue (co 10-15k km).
To drogie auto. U mnie katalog prawie 260k PLN. Zapłaciłem ok. 200k PLN. Nie jest to samochód dla Januszów liczących każdy grosz, ale osób, które chcą cieszyć się z posiadania i prowadzenia samochodu prawie idealnego.
Narazie kompletnie nic. Delikatny afront to łatwo rysująca się skóra na kierownicy. Trzeba bardzo dbać o manicuire ;))
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW [l/100km]