Oceny Audi A4 B8 Allroad quattro

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Allroad quattro

~Bartek
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
Fajne autko, największą zaletą jest moim zdaniem wygląd. Dobre szczególnie na trasę, w mieście też się źle nie jeździ. Wygodne, zwarte i dość dynamiczne jak na 2.0. Typowe CR, z DPF i EGR, dwumasa więc eksploatacja może kosztować jak w innych nowych dieselach. Poza tym rozrząd na pasku (komplet z pompą 500 zł), reszta części w niczym nie odbiega od aut np japońskich. Chociaż tutaj jest więcej rzeczy które mogą się popsuć, z prostego...
~Mariusz
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
Dlugo zastanawialem sie nad zakupem audi a4 b8 allroad bo to moje 1 audi i zrozumialem ze to byl najlepszy wybór jaki do tej pory zrobilem. Allroad wyglada suoer jezdzi sie jeszcze lepiej mam 170 podkrecone na 200 egr off dpf on i bez zawachania polecam wszystkim zakup takiego auta. Moze w przyszlosci bedzie mnie stac na nowsze ale juz zawsze zostanie Audi
~Adam
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Podwyższone kombi z super napędem, ponadprzeciętnymi właściościami jezdnymi, bardzo komfortowym wnętrzem i wyglądem, który w dalszym ciągu powoduje, że odwracasz się za każdym razem jak zostawiasz go na parkingu, żeby sobie popatrzeć i w duchu powiedzieć - "on jest mój". Genialne auto dla rodziny 2+2, w którym zalety w znacznym stopniu przewyższają wady. Złoty środek na polskie drogi, które pomimo coraz lepszego stanu, potrafią dokopać...
~X5
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Fajny samochod. Przesiadlem sie z X5 i no cóż, jest ciaśniej ale auto fajne do poruszania sie po miescie. Zwinne. Malo pali. W wiekszosci jezdze sam. Zwiekszony przeswit jest optymalnie dobrany. Zjedziesz bez problemu z asfaltu a i jadac po nim nie czujesz sie jak w suvie. To zaleta!
~enzo
Audi A4 B8
Jak dla mnie samochód idealny na polskie drogi. Genialne zawieszenia i jakość wykończenia. Silnik również tak bym ocenił gdyby nie wysokie zużycie oleju. Auto prowadzi sie jak samochód osobowy a trakcja i uzytecznośc dzieki quattro pozwala wjechac gdzie większość innych aut nie daje rady. Fak że te rzeczy to raczej dobre samopoczucie właściciela niż codzianna potrzeba ale kilka razy naprawdę się przdało:)
~Mati
Audi A4 B8
samochod oceniam w skali 0-10 na 9- szczegolnie podoba mi sie silnik i jego osiagi nie wierzylem jak sie sam nie przekonalem jak mozna wydusic z benzyny 2.0 takie osiagi - ladna sylwetka troszeczke brakuje miejsca w drugim rzedzie
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Allroad quattro
8,2
~Przemo
~Grand
~toniosponio
Allroad quattro 3.0 TDI 240KM 177kW
Audi A4 B8
Jeśli chodzi o miasto to potrafi spalić nawet 12/13L przy zimnym silniku i jeździe z delikatnym głaskaniem gazu. Jeżeli zaczniemy już " deptać " to i spali 16 :) Natomiast jeżeli nie ma korków i jeździmy płynnie spalanie w granicach 9L. W trasie wygląda to całkiem przyjemnie jak na taki napęd i spory silnik :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~BART z Gdańska
Audi A4 B8
Dobre osiągi jeśli ktoś lubi na światłach być 1 to to jest ten silnik! (Silnik)
Audi A4 B8 Allroad quattro