Oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting

~Waldek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Audi A4 B8
Auto bardzo dużych sprzeczności. Twarde zawieszenie wiąże się z dobrym prowadzeniem auta, pewnym na zakrętach, ale odbijającym nerki i plecy na dziurach. Bardzo cichy silnik, dynamiczny, ładnie wkręcający się. Duża przyjemność z jazdy. Idealny system głośnomówiący, perfekcyjne CarAudio z wyciszeniem wnętrza robi duże wrażenie. A teraz minusy, skrzypiąca półka z tyłu, skrzypiące słupki boczne, tandeciarskie plaski przy zegarach, tandeciarska...
~Kacper
Audi A4 B8
Auto niby perfekcyjne, ale drażnią mnie strasznie małe wpadki producenta. Strasznie skrzypią plastiki. Lewe drzwi od kierowcy, podłokietnik z przodu, podłokietnik z tyłu. Potrafi to człowieka zirytować. Zimą trzeszczy półka z tyłu. Tragedia w aucie tej klasy.
~Waldek
Audi A4 B8
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
~Savick
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Audi A4 B8
Auto idealne. Jeśli Audi brać to tylko z Quatroo. Ogólny komfort plus frajda z jazdy nie do opisania.
~krzys
Audi A4 B8
Wygląd z zewnątrz i w środku bardzo pozytywny, stonowane wnętrze mnie osobiście się podoba.
~Adamski
Audi A4 B8
Od 2 tygodni jestem jak na razie szczęśliwym użytkownikiem Audi. Pierwsze wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.
~Eryk
Audi A4 B8
Auto dobre, doskonałe na w miarę równe drogi, sztywne, świetne w zakrętach, na dziury odradzam, można połamać kręgosłup. Coś za coś.
~Adamczyk
Audi A4 B8
Jestem zadowolony z zakupu. Trochę chodziłem za tym autem i w końcu zdecydowałem się.
~NIuniek
Audi A4 B8
Auto lekkie, 170 KM czuć pod nogą, niskie, dobre trzymanie drogi, sztywne na zakrętach, na razie jestem zadowolony, niskie spalanie.
~Kamil
Limousine Facelifting 2.0 TDI 112g 136KM 100kW