Oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW 2012-2015

Audi A4 B8 Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW 2012-2015

~Robert
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Miałem Audi a4 b8 lift 1,8 TFSI 170 km z multitronikiem przez okres 3 lat zrobiłem ponat 40000 km. Generalnie auto bardzo ładne karoseria ocynk , maska aluminiowa silnik ma sporo mocy i mało pali . Bardzo dobrze przyspiesza i jest dobrze wyciszony .Jazda tym Audi to sama przyjemność .Skrzynia Mulitronic znajdująca się w tym samochodzie jest bezstopniowa i jest w niej duży plus bo niema zmian biegów a co za tym idzie żadnych szarpnięć podczas...
~Robert
~Kacper
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto niby perfekcyjne, ale drażnią mnie strasznie małe wpadki producenta. Strasznie skrzypią plastiki. Lewe drzwi od kierowcy, podłokietnik z przodu, podłokietnik z tyłu. Potrafi to człowieka zirytować. Zimą trzeszczy półka z tyłu. Tragedia w aucie tej klasy.
~Waldek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
~krzys
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz i w środku bardzo pozytywny, stonowane wnętrze mnie osobiście się podoba.
~Adamski
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Od 2 tygodni jestem jak na razie szczęśliwym użytkownikiem Audi. Pierwsze wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Eryk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto dobre, doskonałe na w miarę równe drogi, sztywne, świetne w zakrętach, na dziury odradzam, można połamać kręgosłup. Coś za coś.
~Adamczyk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Jestem zadowolony z zakupu. Trochę chodziłem za tym autem i w końcu zdecydowałem się.
~NIuniek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto lekkie, 170 KM czuć pod nogą, niskie, dobre trzymanie drogi, sztywne na zakrętach, na razie jestem zadowolony, niskie spalanie.
Audi A4 B8 Limousine Facelifting