Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~looke
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Cennikowo ten samochód kosztował 225 tys. zł. Materiały we wnętrzu bardzo dobre, ale technicznie z mojego punktu widzenia to bardzo awaryjny samochód. Niska utrata wartości Audi? Włóżcie sobie ją między bajki! Samochód stracił po 5 latach na wartości jak pospolita Dacia, a z powodu tragicznej awaryjności okazał się właściwie "niesprzedawalny". Oczywiście, gdybym oszukiwał kupujących nie informując o naprawach, sprzedałby się zapewne...
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wydaje mi się że ten samochód nie jest wart tej ceny. Rażą tandetne plastiki, jakieś skrzypienia z tyłu. Silnik też nie poraża ani dynamiką ani wyciszeniem. Naprawdę lepsze wrażenia miałem z Superba, który większy z mocniejszym silnikiem też nowej generacji jest cichszy i ma się wrażenie słuszniej wydanych pieniędzy, bo mowa o takiej różnicy cenowej, że żonie można za to kupić nowego Grande Punto lub Yarisa!
~Jacoxp
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Po raz kolejny powtorze - polityka audi na zasadzie wszystkiego jako platna opcja to wstyd. brakuje najbardziej podstawowych rzeczy, ktore sa standardem nawet w tanszych autach. Biedny komputer, czerwony wyswietlacz rodem z lat 80tych, brak wielofunkcyjnej kierownicy, czujnik parkowania tylko z tylu, choc z przodu dwa metry blachy i wiele innych.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Samochud o wiele drozszy od innych marek np. Oprl insignia, ford mondeo, ale za maeke sie placi. Ja nie zaluje, auto innej marki byloby o 3-4lata mlodsze ale tym audi a4 naprawde dobrze sie jezdzi i nie zamienilbym go na inne auto chcby mlodsze o kilka lat. Nastepne bedzi nowsze a4 lub w podobnum wieku a6
~Sebastian
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Myślę, że ktoś kto kupuje tego typu auto zdaje sobie sprawę, że może kupić znacznie taniej innych samochód o porównywalnej wielkości. Zawsze pozostaje odpowiedź czy chcemy i nas stać tyle wydać jeśli można kupić taniej. To jak z mieszkaniem. Jeden woli mieszkać w bloku inny w domu jednorodzinnym.
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Według cennika moje auto miało kosztować 184 000 zł. Zapłaciłem w salonie niewiele ponad 160 000. Czyli najwyżej 20 tys. więcej niż za avensisa czy hondę z podobnym wyposażeniem, bo jakość, komfort, skrzynia biegów i ekonomiczny silnik porównywalne z A4 są dla tych marek na razie nieosiągalne.
~Robert
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
troche drogi samochód ale w końcu to Audi ,ktoś powie po co przepłacać kup Passata (ale to nie to samo)porównując Audi a4,BMW3,Mercedes c,moim zdaniem audi wygrywa z konkurencją.znajomy który też ma audi A5 mówił że Mercedesami jeżdzą dziadki,BMW wiadomo ,wiec zostało Audi
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
W zasadzie to nie ma się do czegoś większego przyczepić. Ale wiadomo, że takie rzeczy, jak skrzypiący podłokietnik, czy twarde boczki, nie powinny miec miejsca. Natomiast, jeżeli chodzi o mechanikę, to ona rekompensuje powyższe "cechy".
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
No cóż - dynamika, osiągi i prowadzenie - generalnie sportowe aspiracje warte są swojej ceny. Aspekt użytkowy tego auta - chyba nie. Passat 1.8T jest bardziej praktyczny no ale nie daje takiej frajdy z jazdy...
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Limousine
6,6
9,4
~beef
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Jak obok - przeciętnie. Można to było zrobić lepiej. Szkoda bo układ jezdny świetny, silniki (w tym tfsi) nowoczesne a plastiki konsoli trzeszczą naciskane. Tu akurat dokładnie jak w s60 :) ale to konstrukcja sprzed 10 lat.
Audi A4 B8 Limousine