Lista ocen Audi A4 B8 (7)

~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Jakkolwiek auto ma pewne wady, niewątpliwie jest najlepszą furą, jaką dotąd jeździłem. Zwłaszcza właściwości trakcyjne: napęd quattro robi jednak różnicę. Przy dynamicznej jeździe nawet początkowo podejrzewałem, że układy wspomagające kontrolę trakcji mogą nie funkcjonować. Tam, gdzie w przednionapędowej tojotce dawno ingerowałaby elektronika, informując o tym kontrolkami, tudzież alarmowym piszczeniem, audik radził sobie bezgłośnie i...
3,7
~Kszyh72
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Może ja trafiłem na felerny model ale przy przebiegu 128 tyś padła turbosprężarka, jakby tego było mało to zaczął przeciekać pompka płynu chłodzącego. Coś z tą jakością Audi szwankuje. Nie za darmo Audi zajęło 79 miejsce w angielskim teście jakości. https://www.reliabilityindex.com/top-100
~Savick
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Auto idealne. Jeśli Audi brać to tylko z Quatroo. Ogólny komfort plus frajda z jazdy nie do opisania.
~marek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
elementy wykończenia podatne na zadrapania ,zarysowania
~Mateusz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Bardzo dynamiczny, póki co bezawaryjny. Super jednostka! (Silnik)
~Michał
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Niestety spalanie nie jest tak kolorowe jak podaje producent, jazda na kołach 19" 255 po Krakowie (po za godzinami szczytu) to 14L. W Korkach spalanie po 16-17L. Skrzynia automatyczna klasyczna. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Marcin