Lista ocen Audi A4 B8 (65)

~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Zrobiłem nim już 80tys km. Bardzo trwałe auto, solidne, troszkę też toporne. Oszczędne o przyzwoitej mocy. Mimo 270tys.km przebiegu auto w środku jest prawie jak nowe. Testowałem bmw 3 i mercedesa w204 i jest od nich zdecydowanie lepszy.Lakier gruby i odporny. Nie kupujcie bitych złomów od handlarzy których cena jest o 5 tys. zł tańsza od średniej z ogłoszeń.Ale to taka ogólna, trywialna porada.
~e_marcin11
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Bardzo dobre auto w cenie adekwatnej do jakości wykonania dla rodziny 2+1 lub 2+2.
4,1
~Darex
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto jest piękne, byłoby doskonale gdyby jednak nie drobne niedoskonałości. No i afera ze spalinami. Trochę wstyd.
3,6
~kamczatka
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Jestem rozczarowany. Auto rozreklamowane, drogie i nie wiele wzamian. Serwisy planowe b.drogie a miedzy nimi dodatkowe naprawy jeszcze drozsze. Ogolnie, to droga przyjemnosc i nie warta tych pieniedzy.
~Radek.
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto ogólnie średnio... Przez okres 3 miesięcy włożyłem w nie ok 9 tys zł. Układ paliwowy ( wtryski pompa) później amortyzatory, klimatyzacja się rozszczelniła i jeszcze kilka rzeczy... Wyciszenie i wygoda jak najbardziej na plus, ale to tylko tyle bardzo słabo dopracowane auto, czegoś więcej się spodziewałem po Audi, kupujłem to auto z myślą że będę spokojnie jeździł bez awarii ale jednak się przeliczyłem...
~marcin_pecak@o2.pl
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Bardzo wygodne, kompletnie niezawodne, bardzo ładne auto.
~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Fajny samochód dający sporo frajdy z jazdy i przy tym nie powodujacy drenażu portfela :). Zewnętrzny wygląd samochodu postawionego na odpowiednią felgę - REWELACJA
~Fliesentechnik
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
W porównaniu do Passata b6 znacznie mniej miejsca ale wyraźnie lepiej się prowadzi. Silnik o tej samej pojemności ale trzy konie więcej robi różnicę nie tak w mocy jak w bezawaryjności motoru. 140KM miałem i odradzam. Sypie się zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś ma zamiar kupić audi 2.0 tdi 143 KM to zapewniam że jeśli egzemplarz jest zadbany to się nie zawiedzie. Polecam.
~Tomek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Pracuje cicho, nie słychać typowego klekotu diesla. Odpala przy -20 C bez problemu. Utrzymuje bardzo równe obroty. Jeżeli chodzi o moc to do normalnej jazdy w zupełności wystarczy, chociaż mocy nigdy zbyt wiele. Wyprzedzanie TIRów bez większych problemów. Zbiera się od niskich obrotów. (Silnik)
~Hallo
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
robię do 10 000 km miesięcznie... nie mam żadnych obiekcji i złych uwag... dobre auto.. tzw żołnierz który nie zawodzi...