Lista ocen Audi A4 B8 (50)

~Peter
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Problem w ocenach powstaje gdyż ocena 4 albo 5 nie jest adekwatna,proszę o oceny pomiędzy np 4,3 itp.Pomiędzy 4 a 5 jest jeszcze dużo miejsca dlatego ktoś ocenia na 4 inny na 3 bo nie ma wyboru.Przydała by się zmiana tej punktacji.Samochód kupiłem ze względu na zawieszenie,mam sportowe normalne obniżone o 20 mm ,jazda sama daje frajdę ale inne rzecza byłw w monde conajmniej dobre albo lepsze.Bak tylko 63 l ,powinien być 70L w tej...
~artur_migdał
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
auto na plus, posiada kilka rzeczy które mnie denerwują np: trzeszczące plastiki w przestrzeni bagażowej, albo nie odczuwalna moc przy 4-5 pasażerach. Prezencja samochodu na 6+, środek na 5+, koszty utrzymania w zwykłych warsztatach oceniam na normalny poziom ( rozrząd w golfie V 2005 1.9 TDI 1000 zł, natomiast w audi A4 B8 FL 2012 11000 zł
~zelon
Audi A4 B8
Wczesniej jezdzilem Honda Accord z 2006 roku. Przed zakupem przetestowlem nowa Mazde 6 i Honde Accord. Mazda ma piekna sylwetke...ale cala reszta pozostawia wiele do zyczenia, zwlaszcza poziom halasu w srodku. Honde prowadzi sie najlepiej, bezkonkurencyjna skrzynia, rewelacyjny silnik i uklad kierowniczy. Niestety ciasno z tylu i pare wpadek jakosciowych jesli chodzi o materialy w srodku. Audi kupilem "oczami". Ma piekna sylwetke,...
~Vinci
Audi A4 B8
Ogólnie dostajemy samochód atrakcyjny wizualnie, który lepiej wygląda z zewnątrz niż w środku. Można mieć zastrzeżenia do plastików w środku coś jak Stilo albo Punto II. W porównaniu dotykowym do poprzedniej generacji Audi A4 to starsze wydaje się w środku fajniejsze.
~Maryjan
Audi A4 B8
Dla porównania przejrzyjcie moją wcześniejszą opinię pod pseudonimem "Maryjan", którą zamieściłem 12/08/2008. Gdyby podejście ludzi pracujących w audi byłoby właściwe, moja ocena zapewne byłaby wyższa, ale to przez kontakt z pracownikami danej marki, klient ocenia jakość marki (a o jakości marki świadczy również obsługa posprzedażna, jakość sewisu itp.). W audi klient jest ważny na etapie zakupu auta, później robi się wszystko, by firma audi...
~Lechu
Audi A4 B8
Auto bardzo dobrze wyciszone, wygodne, wysoka jakosc wykonania, materialy wewnatrz bardzo dobre, szybko nagrzewa sie wnetrze zima poniewaz jest dodatkowe ogrzewanie elektryczne dopuki nie nagrzeje sie uklad chlodzenia
~Lukasz
Audi A4 B8
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
~Roman
Audi A4 B8
Świetna linia, bardzo komfortowy, dużo miejsca w środku, porównując do BMW trochę trudniejsza obsługa MMI (za dużo przycisków), bagażnik na 4 osobową rodzine wystarczajacy
~Pelek
Audi A4 B8
Autko genialne! Idealnie trzyma się drogi, układ kierowniczy perfekcyjny. Nie jeźdzę szybko, ale czasami na autostradzie idzie się zdziwić, że auto pędzi już 180 km/h. Silnik niezwykle dynamiczny. Małe, zwinne, szybkie autko z klasą, i świetnym wyglądem.
~kubiisz
Audi A4 B8
Cena jest wysoka , bo wiadomo klasa premium , ale za to otrzymujemy wszystko , co dobry samochód powinien oferować.