Oceny Audi A4 B9 Avant Facelifting

Najnowsze oceny Audi A4 B9 Avant Facelifting

~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Audi A4 B9
Przesiadłem się z sedana z tym samym silnikiem, ale bez quattro (wcześniej taka opcja nie była oferowana). Korzyść z napędu na cztery koła (ultra) jest ogromna, zwłaszcza na mokrej nawierzchni - odczucia jazdy w zakrętach również na plus. Po faceliftingu natomiast nie wszystko jest na plus (vs model z 2018) - są to drobnostki, ale widać w którym miejscu zaoszczędzono na materiałach...
~Maciej
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Audi A4 B9
Witam, moją ałdiczkę kupiłem nową w salonie, indywidualna konfiguracja więc po pół roku A4-ka spełniła moje oczekiwania, komfortowa, ekonomiczna, rzadziej spotykana na polskich drogach niż Superb/Passat/3-ka/C-klasa. Wygląd z pakietem S-line może się podobać i cieszyć oko :) Cena po pełnym doposażeniu lekko szokuje tym bardziej wiedząc, że konkurencja za te same wyposażenie życzy sobie mniejszy $,
~Maciej
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
~Mateusz
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Audi A4 B9
Po przejechanych 10 tys nie mogę się przyczepić do niczego.
~Luk
Avant Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Audi A4 B9
Większych zastrzeżeń nie mam, wiedziałem na co się decyduję, natomiast czuć lekkie opóźnienia w reakcji na gaz i brakuje mu mocy podczas wyprzedzania na autostradzie. Owszem, po nagłym wciśnięciu pedału gazu samochód przyspiesza, ale wtedy skrzynia zrzuca 2-3 biegi w dół i silnik bardzo hałasuje. (Silnik)
Audi A4 B9 Avant Facelifting