Lista ocen Audi A4 B9 (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Wyciszenie jest naprawdę dobre. Nie jest to S kalsa, w której nawet nie słychać silnika, ale jak na ten segment, to naprawdę jest wzorowo. Przy 120 odczucie jest jak przy 60 ;-) Hałas pojawia się dopiero od 180, ponieważ lusterka zaczynają szumieć. Przy najwyższych prędkościach nie słychać podzespołów, które odpowiadają za napędzanie samochodu i znajdują się pod podwoziem. Komfort jest bardzo wysoki, można się nie zorientować, że się pędzi,...
~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Bardzo dobrze, mam klejone szyby oraz system audio B&O (w końcu to jakoś gra vs Audi Sound System w poprzednim aucie). Gdzieś czytałem, że przy systemie audio B&O drzwi w audi są lepiej wyciszone i to by potwierdzał nieco inny dźwięk przy ich zamykaniu vs auto z Audi Sound System, może to subiektywne odczucie, ale uważam, że ten Avant jest lepiej wyciszony vs poprzedni sedan.
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Do 170-180 km/h jest naprawdę cicho, mam dołożony pakiet z podwójnymi szybami z przodu i robi on naprawdę robotę. Jak ktoś lubi ciszę i spokój w aucie, to polecam zdecydowanie. Porównywałem (ale subiektywnie, na ucho) z BMW 430i (G22) i do tej prędkości u mnie jest ciszej. O dziwo potem dopiero w audi robi się głośniej, a w BMW nadal tak samo.
~zielonycesar
Allroad Quattro 2.0 TDI 190KM 140kW
Gdyby nie słabe wyciszenie zawieszenia, byłaby piątka z plusem, bo wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone. Dopóki jedziemy po płaskich autostradach jest świetnie, nawet przy większych prędkościach. Na przeciętnej polskiej dziurawej drodze zawieszenie nieprzyjemnie tłucze, gdy w nie wpada.
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
Jest kapitalnie. Mam w opcji dodatkowo klejone szyby wygłuszające. Przy niższych prędkościach prawie nic nie słychać. Przy wyższych słychać już szum wiatru i opon (mam Hankooki), ale ma się wrażenie, że od 140km/h wzwyż (do ok 240km/h) utrzymuje się stały poziom głośności. UPDATE: nadal świetnie.
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Rewelacyjne, przy normalnej jeździe jest b. cicho (samochód wyposażony w opcjonalne szyby dźwiękoszczelne). Można swobodnie rozmawiać nawet przy 200 km/godz. Silnik słyszalny jedynie podczas silnego przyspieszania. W trybie sport dźwięk silnika staje się bardziej słyszalny, ale nie natarczywy
~Piotr
Avant 1.4 TFSI 150KM 110kW
Myślę że dużo zależy od opon, bo to największy halas jaki dobiega do kabiny. Ponadto w b8 były nieco grubsze szyby lecz tutaj pewnie jak się ma szyby klejone akustyczne jest jeszcze lepiej. Ogólnie jest bardzo dobrze wyciszony. Szczególnie przy wyższych prędkościach to da się odczuć.
~Luk
Avant Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Do mniej więcej 120km/h jest bardzo dobrze, potem zaczyna być słychać lekki świst w górnej części bocznej szyby po stronie kierowcy. Nie mam podwójnych szyb bocznych, jeździłem testowym egzemplarzem z tą opcją i wyciszenie było rewelacyjne.
~ŁukaszB
Allroad Quattro Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Auto bardzo dobrze wyciszone, mam tylko wyciszoną przednią szybę, gdy możesz wybrać klejone szyby boczne - zaznacz. Dobrze wyciszone są też nadkola. Nie słychać, że jeździ się dieslem.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B9
6,4
7,6
~Filip
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Samochód jest z opcją dodatkowego wyciszenia przedniej szyby i musze przyznać ze przy prędkości 140 km / h bez problemu da się rozmawiać po cichu. Wyciszenie naprawdę BARDZO dobre.