Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
6 biegowa skrzynia to chyba najlepszy wynalazek w tym samochodzie przełożenie 1:1 jest na 5 biegu więc 6 jes nadbiegiem. Spokojnie mozna nim ruszyć z 2 ma fajny wyskok poniewaz 1 jest trochę krótka ale z przyczyn sprzegła nie polecam ruszac z 2 :-) Skrzynia bardzo dobrze zestopniowana biegi gładko wchodzą do tego silnika chyba jest to najlepsze rozwiazanie. Nie ma problemów ze wstecznym. Ogolnie to polecam na 3 biegu ma super przyspieszenie na...
~Łukasz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Skrzynia 6 biegowa jest precyzyjna, skok lewarka niezbyt długi. Auto z tą skrzynią jest w prost genialne na trasy, gorzej trochę w mieście, gdyż pierwszy bieg jest bardzo, bardzo krótki zresztą drugi podobny... ruszanie autem przypomina jazdę autem typu "BUS". Podczas normalnej jazdy jest naprawdę bardzo przyjemna. Miłym zaskoczeniem jest przyspieszanie na 6 biegu, powyżej 130 kmh bardzo ładnie przyspiesza.
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
tutaj absolutnie bajkowo, biegi nadal idealnie wchodza, nie ma luzów na lewarku nawet dziecko da sobie radę krótko i idealnie każdy bieg wchodzi. oczywiście polecam 6 biegową skrzynię w moim takową posiadam.porównując np. ze skrzynią z renault espace mojego kolegi to nie ma słów to jak pięść do oka.
~SŁAWEK
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEN ALE AUTKO MA DOPIERO 90 TYŚ PRZEBIEGU SKRZYNIA SZEŚCIOBIEGOWA TROCHE SIE TRZEBA NAMACHAĆ TYM LEWARKIEM ZWŁASZCZA W JEŻDZIE PO MIEŚCIE
~Paweł
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Skrzynia dobra,miałem tylko awarie spręzyny pompy sprzęgła.Po wymianie czasami hacza biegi na zimnym-może pora na nowy olej albo zapowietrzone
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Skrzynia super jak przestaje działać proponuje wymienić uszczelniacz i dolać oleju zadziala.VI biegów to jest to czego nie mają inni.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Trochę długi skok lewarka. Poza tym biegi wchodzą precyzyjnie, cicho. Olej wymieniany profilaktycznie przy 420 tys
~wasa
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
6 biegów - przy 130km/h mam zaledwie 2100obr./min Przełożenia wchodzą precyzyjnie, trochę przykrótka jedynka. Ogólnie wzór!
~AudiQuattro
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Rewelacja 6- biegow do przodu 140km/h z wlaczonym tempomatem na autostradzie 3 tys obrotow - Rewelacja!
~konrad_kacper
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Powiem tak, największą wadą tej 6-biegowej skrzyni jest to, że później już nie chcesz wrócić do zwykłej 5-ki.
Audi A6 C4 Avant