Lista ocen Audi A6 C4 Sedan (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
no tu się Audi popisało, miejsca jest naprawdę sporo, jadąc w 4 osoby jest po prostu idealnie każdy ma dużo miejsca, nawet dłuższa trasa w 5 osób nie sprawia problemów, przykład: wycieczka na działkę 5 osób plus bagażnik załadowany na maxa i wszystkim było w miarę wygodnie, mogę porównać do np: Volvo s60 z 2003, tam z tyłu to chyba miejsca są tylko dla dzieci bo dorosła osoba niestety się nie mieści
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Przestrzeni w tym modelu jest tyle, że z przodu wejdą 2 słonie a na tylnej kanapie posadzimy 3 żyrafy i jeszcze będzie miejsce dla kotka i pieska. Pod względem miejsca wewnątrz genialny samochód. Jeżeli na tylnej kanapie podróżują tylko dwie osoby, mają do dyspozycji podłokietnik.
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Przód bez zarzutu (fabryczne kubełki). Tył trochę zbyt sztywniacko. Moim zdaniem zbyt pionowe oparcia tylnych foteli i w związku z przednimi fotelami kubełkowymi, tylne mało wyprofilowane na boczne trzymanie.
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Pełno wymiarowe auto na 5 osób i b duży bagażnik miejsca dużo nad głową i na nogi zarówno z przodu jak i tyłu. 2 podłokietniki i nic nie skrzypi ani nie trzeszczy.
~domi_i_jupi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
bardzo duzo miejsca na nogi z przodu i z tylu....znajomi chwalą sobie tylnia kanape ...ze wygodna i w miare głeboka.....nie wiem nie sprawdzałem...ja siedze z przodu...heh
~Audi_tdi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca. Dla porównania: lepiej niż w Audi A4, VW Passacie, VW Golfie, Mercedesie E [okularnik], Nissanie Primera, Oplu Astra 1,2,i 3.
~lech7070
Sedan 2.0 101KM 74kW
Jestem wielki ale miejsca mam pod dostatkiem nie tylko z przodu ale także z tyłu jest też dużo miejsca i do tego bagażnik ponad 500l, auto ma 5m długości.
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
kierowca i pasazer obok napewno nie ma prawa narzekac na brak miejsca, z tylu nie wiem jak jest naprawde, jeszcze nigdy tam nie jechalem :-P
~Martin_()()()()
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Fotele wygodne, dobre podparcie jednak escort z fotelami recaro powinien stanowić wzór. Lekki niesmak... brak regulacji samego siedziska góra-dół.
~Jerzy Łódź
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jak dla mnie super, przy 4 osobowej rodzince jest wystarczająco miejsca na ludzi i bagaż, bagażnik jak na sedana WIELKI.
Audi A6 C4 Sedan