Lista ocen Audi A6 C4 Sedan (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Auto jest duże ale proste w parkowaniu dzięki dużym szybom i prostym kształcie bez dziwnych wypuszczeń zderzaków itp. minus małe prawe lusterko,pozytywnie zaskoczyło mnie oświetlenie pomimo soczewki.
~djeremi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Z przodu niemal wszystko widać, po bokach wystają nadkola, szczególnie tylne no i trzeba na nie zwracać dużą uwagę jak parkujemy w ciasnym miejscu. Długości tyłu trzeba się nauczyć na pamięć.
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Oszklenie auta pozwala kierowcy zobaczyc praktycznie wszystko co sie dzieje w kolo, jedynie do gory (stojac na swiatlach nie widac lamp zawieszonych nad jezdnia), do tylu trzeba sie nauczyc dlugosci auta.
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
nie jest najgorzej ale zawsze mogłoby być lepiej, do przodu wszystko w porządku ale do tyłu czasami jest ciężko, trzeba pomyśleć nad jakimiś czujnikami parkowania bo ciężko jest wyczuć ten samochód
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Idealna, choć przyznam, że prawe lusterko (niesymetryczne) wkurzało mnie. Uważam, że powinno być tej samej wielkości co lewe. Nawet dla wyglądu zewnętrznego oba lustra powinny mieć tę samą wielkość.
~adamgt
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Do przodu ok, ale do tyłu kiepsko. Lewe lusterko jest mniejsze(typowe dla grupy VW) i to trochę utrudnia jazdę po mieście. Poza tym widocznosć do tyłu jest do zaakceptowania po zdjęciu tylnych zagłówków.
~maksio19@gmail.com
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
wszystko dobrze, gdyby nie poroniony pomysł z małym prawym lusterkiem : nie dość, że na prawdę ograniczało to widoczność, to jeszcze zaburzało piękną harmonię symetrii nadwozia
~Kacperek
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
jeżeli chodzi o sedana, to słabo widać w lusterkach bocznych obrys tylnej części karoserii, lecz nie jest to wielki problem, można się przyzwyczaić.
~domi_i_jupi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
widoczność bardzo dobra...slupek A , B i C nie jest jakos bardzo szeroki takze raczej nie ma problemu zeby nam pieszy lub inny pojazd zniknoł na dlugi czas
~Dymek
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Kilka lat wcześniej miałem 100 c4 Avant było trochę lepiej. Tu w sedanie przeszkadzają grube słupki i pełne zagłówki (w 100 są \"dziurawe\")
Audi A6 C4 Sedan