Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

kette, 8 lat temu
Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2002
Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Auto polecam wszystkim tym którzy potrzebują auta wygodnego, dużego, prestiżowego i takiego do którego nie trzeba dokładać fortuny na naprawy w porównaniu do dzisiejszych diesli. Samochód zakupiłem z polskim przebiegiem 182000 km ale nie wyglądał na 500000 km. Po śledztwie doszedłem że ma 250000 km a na to auto to nic. Jeżdżę nim bezproblemowo już dwa lata. Pamiętać należy że nawet w audi z przebiegiem 500 tkm może się zepsuć wszystko choć nie musi oczywiście więc sprawdzajmy samochody przed zakupem bo bezproblemowy samochód to szczęśliwy kierowca a chyba o to nam chodzi.
minus tylko za kulturę pracy ale na szczęście w A6 nie oszczędzali na wyciszeniu. Moc wystarczająca nawet dla jeżdżących szybko
skrzynia piątka więc bezproblemowa
jak na taką kolumbrynę naprawdę dobrze i na dziurach i na szybkich zakrętach i przy 200 km/h
dla mnie bez uwag, nic bym nie poprawiał
wszystko przemyślane i na swoim miejscu
kombiak ma bardzo dużą kubaturę, więc na ocenę 5 trzeba przejechać parę kilometrów szczególnie siedząc z tyłu ale oczywiście nic złego nie powiem
przód super, tył super, bagażnik super, a po złożeniu tylnej kanapy "kuszetka" dla dwóch osób
dobre, dzięki czemu nie słychać tak tego "tedeka"
mało pali, nie psuje się często, części dużo a więc i tanie
dałem tyle, ponieważ samochód jest naprawdę dobry ale cena to kosmos ( jeden z najdroższych używanych aut na rynku)
Przez dwa lata padł mi podnośnik szyb (45 zł + wymiana), wężyk podciśnienia (10 zł/m wymiana samemu i czujnik cofania (50 zł na all.. wymiana samemu)
brak i tu się na nim nie zawiodłem i dlatego taka ocena i oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 130KM 96kW [l/100km]

6,7