Lista ocen Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 1998-2001 (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barti
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Dosyć ospały układ kierowniczy ale da się precyzyjnie prowadzić. Zawieszenie dosyć sztywne a przy tym komfortowe jak na limuzynę przystało. Bardzo dobra średnica zawracania jak na pojazd przednionapędowy. Mało trwałe przednie zawieszenie szczególnie górne wahacze ale przy dobrej jakości zamienników potrafi wytrzymać znaczne przebiegi. Całkiem dobre hamulce ale częsta usterka to awaria elektroniki pompy abs - naprawa prosta i mało kosztowna...
~Robert S.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
cóż tu to uważam że pomimo ochow i achów wypowiadanych przez innych opiniodawcó, mi się nie podoba, komfort faktycznie dobry, jak nie bardzo dobry, ale zato przerażająca podsterowność przynajmniej bez ASR, jak pierwszy raz wsiadłem spodziewałem się lekkiej nadsterowności a tu psikus. Układ jest za miekki, ale wszystko można zrobić, tylko nie obniżać!!!
~Mateusz B.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Przeciętnie,ponieważ musiałem dużo włożyć w zawieszenie.Kiedy sprowadziłem go z Niemiec zawieszenie było w fatalnym stanie(niewiem co oni z nim robili),ale jak wiadomo zawieszenie w AUDI jest bardzo delikatne więc trzeba bardzo uważać na dziury.Tak ogólnie auto bardzo dobrze trzyma się drogi,jest wygodne i komfortowe.
~M
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Mam model z napędem quattro. Było już trochę śniegu, lodu, atak zimy na letnich oponach :P - bardzo pozytywne zaskoczenie. Polecam trochę poćwiczyć na śliskim podłożu w bezpiecznym miejscu :)
~Sitro
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Uklad był by komfortowy gdyby nie nasze drogi, nie sprawdza się wogule i czekam tylko jak urwę koło na jakiejś studzience. Hamulce są za słabe, powinny być nie 16" tylko 17" obrecze w standardzie.
~Rysiek40
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
To jednak układ wilowahaczowego zawieszenia nie na polskie drogi po przejechaniu 20 tys czuje że czeka mnie wymiana ( po raz pierwszy ) autko po przejechaniu 20 tys w Polsce zaczyna stukac na zwieszeniu.
~Twister
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Quattro mowi samo za siebie. Praktycznie zaden zakret nie jest straszny, tylko trzeba miec odwage :) No i w zimie to jest to co tygrysku lubia najbardziej...
~Lukasz
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
nie mialem jeszcze podbramkowego poslizgu wiec albo super sie trzyma drogi, albo nie moge jeszcze nic na ten temat powiedziec (ale raczej to pierwsze)
~rtb
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
bardzo dobrze prowadzi sie przy wiekszych predkościach (jak przyklejony)...w poarownaniu do E klassy troche mocniej czuć dziury (jednak nie przeszkadza to)

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Schumik;) nr GG 5839098
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Nic dodać, nic ująć, lepszy napewno jak w poprzednim samochodzie (Passat B5 1.9TDi 115kM) stabilniejszy, samochodem się skręca naprawde fajowo:)
Audi A6 C5 Avant