Lista ocen Audi A6 C5 (839)

~TYBERIUSZ
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Audi A6 2.5 TDI AVANT, tiptronik, quattro 180 KM, jest samochodem wręcz wymarzonym do jazdy zarówno w mieście jak i na dalekie trasy. Ma jedną wadę!!!!! Kierowca jest narażony na jego utrate z powodu kradziezy.
2,2
~nati
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
No jedyne co można pochwalić to wygoda i wygląd. Samochód ładnie się prezentuje, ale niestety nie nadrabia całością...
~mariow
Sedan 3.7 V8 260KM 191kW
Każdy nawet najlepszy samochód ma mniejsze czy większe wady. Daję więc 4-kę bo na 5-kę wszystko musiałoby być na medal.
~dawid_kozlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jestem zadowolony świetnie wyciszony przy 100/h czuje jak bym grał w NFS i wyłączył głos co do elastyczności na starcie jedynie uległem Cayenne i A8 4.2 świetnie przyspiesza aczkolwiek troszkę za długa turbo dziura ale nie narzekam (Silnik)
~grabek
Sedan 4.2 V8 300KM 221kW
auto polecam, ale również ostrzegam, jest to limuzyna sportowa a taka mieszanka KOSZTUJE...
~użytkownik od 3lat
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie jeżeli ktoś szuka dużego rodzinnego auta w cenie do 40 tys zł to szczerze polecam. Jednak należy zwrócić uwagę czy auto było regularne serwisowane. Dla znawców Audi przebieg 230tys nie stanowi problemu.
~Miszna, miszna@poczta.fm
Sedan 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Bardzo kulturalny i elastyczny. Po chiptuningu zaskakująco szybko rozpędza to dość ciężkie auto (1700 kg) Jest naprawdę oszczędny. (Silnik)
3,8
~Szymon
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto idealne na trasy, silnik fajny, bardzo dynamiczny, fotele mega wygodne. Bardzo pojemny bagażnik i ogólnie funkcjonalność na wysokim poziomie (mnóstwo schowków i przestrzeni). Niestety zawieszenie jest za twarde, w takim dużym aucie oczekuję większego komfortu, a nie odczuwania każdej nierówności na drodze. Generalnie do miasta nie nadaje się. Bardzo długie nadwozie, w Polsce przy umiejętności naszych rodaków, którzy stają krzywo ciężej...
~Kamil
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Auto w kombi duże, przestronne, wygodne, zapakować można spokojnie rodzine, bagaże i miejsca braknąc nie powinno wygląda fajnie mimo upływu lat. Utleniające sie plastikowe szkła reflektorów przednich standard... widocznośc kiepska po wymianie na nowe rewelacja.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin Olsztyn
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
auto bezawaryjne,trzeba lać dobre paliwo,zalewać dobry olej i czerpać przyjemność z jazdy.Same zalety auto duże wygodne,zrywne,mało pali czego chcieć więcej ?