Lista ocen Audi A6 C5 (840)

~Artur
S6 Sedan 4.2 V8 340KM 250kW
Ogulnie to brdzo dobrze najwieksze minus to brak 6 biegu
4,1
~loyal
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Oprócz kultury pracy silnika nie mam większych zastrzeżeń. Eksploatacja wymaga podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki i termodynamiki (eksploatacja turbin)- bez niej oczywiście też można użytkować ten model ale krócej, a utrzymanie będzie kosztowało więcej. Nie kupiłbym tego auta jeszcze raz ponieważ chciałbym nowsze Audi A6!
~Mati
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Miałem ten samochód 2 lata. Założyłem do Audi LPG. Przejechałem 70 tys km. Uważam że ten samochód jest udany. Sylwetka samochodu nadal może się podobać ale widać już ząb czasu. Ogólnie jakbym miał kupić drugi raz kupiłbym z mocniejszym silnikiem i w Quattro.
~moje 11 auto
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
Ogólnie autko bardzo komfortowe, wygodne, pojemne, szybkie tatusiowe kombi ;)
~Mi
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Bardzo komfortowy samochód, rewelacyjne zabezpieczenie antykorozyjne, bardzo dobra jakość wykończenia.
~robak41@interia.pl
Avant 1.9 TDI 115KM 85kW
wrażenia ogólne doskonałe jeśli dbasz na bierząco to jest tak jak byc powinno
~Benek
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Chodzi bardzo dobrze.Przy czestej jezdzie na duzych obrotach bierze troche oleju ale w normie.Silnik należy rozgrzac,dopiero wykorzystywać jego moc,inaczej pojawia sie wycieki. (Silnik)
~polak olsztyniak
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Silnik Super kultura pracy V6 wiadomo nic dodać nic ująć. Fakt trzeba trochę dbać wymiana oleju itd. Bo jak nie częstą przyczyną są wycieki oleju przez zapchany ezektor i odmy. Jak ktoś potrafi zadbać o auto problemu nie bedzie. Silnik elastyczny ale bardziej w zakresie wyższych obrotów. Sprawny tiptronic nie ma co wierzyć ludziom że auto ma słabe osigi i tyle do tego zdrowa jednostka i prędkość rzędu 180-200 nie robia na nim wrażenia (Silnik)
4,1
~Michał elbląg
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Ogólnie komfort i kultura jazdy na bardzo wysokim poziomie. Mimo 11lat w zimę przy -15stopni plastiki nie trzeszczą. Trzeba liczyć się z częstymi wizytami u mechanika bo auto nie nowe a dużo elektroniki i różnych rozwiązań ma prawo się popsuć po 200tkm. Nikt nie sprzedaje tego auta puki nie ma go dosyć bo jest za fajne. A jak ktoś sprzedaje to proszę bądźcie czujni i się nie napalajcie!!!

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darekx
Avant 3.7 V8 260KM 191kW
Świetny samochód rodzinny tak naprawdę bardzo bezpieczny i w lato i w zimę. W lato zawsze wszystko można bezpiecznie wyprzedzic ,a w zimę przyczepnośc z quattro jest niebywała .Tylko ważna informacja lepiej zainwestowac w CB bo można bardzo szybko jak się nie uważa stracic prawko .