Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Sedan

Marian, 6 lat temu
Silnik 2.4 quattro 170KM 125kW
Rok produkcji 2003
Audi A6 C5 Sedan 2.4 quattro 170KM 125kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort, poczucie bezpieczeństwa, trakcja na śliskiej jezdni, łatwość prowadzenia.
Karoseria : Wydech - korozja - wymiana łączników elastycznych - brak swobodnego dojścia.
Mógłbym dać najwyższą ocenę, ale zawsze coś tam mogłoby być lepiej. Ogólnie pomiędzy 4+ a 5-. W każdym razie polecam, o ile ktoś znajdzie w takim stanie co najmniej jak mój:)
Podobno najlepszy (tak mówią mechanicy) w gamie Audi 2,4 BDV. Pracuje super.
Trochę mułowata jak to tiptronik, ale działa super. Tryb S trochę szybszy.
To najlepszy punkt tego auta - super!
Musiałem zamontować z tyłu czujniki, słabe odczucie przestrzeni z tyłu podczas cofania.
Wszystko ładnie rozplanowane, na swoim miejscu. System nagłośnienia BOSE - super sprawa. Do tego emulator zmieniarki. Nie mam skóry w aucie i powiem, że ciężko znaleźć takie auto bez skóry, a tylko w takim czuję się komfortowo.
Klimatronik dustrefowy mówi samo za siebie, wszystko działa jak należy.
Kawał maszyny to i miejsca sporo. Niby sedan, ale zawsze wszystko pomieścimy wraz z dwójką dzieci i wózkiem.
Jestem zadowolony, w aucie cicho, muzyczka gra.
Auto spala trochę pomimo, że jest to sekwencja BRC, ale swoją wagę też ma. Ogólnie to mi średnio spala 17 l gazu i 1 l wachy na 100km. Czy to dużo? Przy wadze auta 1800 kg cudów nie ma. Kupiłbym te auto nawet jeśli paliłoby ponad 20. Super fura.
Jeśli chodzi o auto używane to super jakość/cena, ale jakbym miał je kupić nowe to raczej nie jest wart tej ceny
Jakieś głupoty typu: czujnik, włącznik stopu, przepalony żarnik, raczej eksploatacyjne sprawy.
Póki co odpukać auto śmiga jak talala. Z usterek, a raczej też może z racji wieku - korozja tłumika, łączniki elastyczne - w Quattro podwójny wydech.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 quattro 170KM 125kW [l/100km]

15,7