Ocena kierowcy - Audi A6 C6 Avant

Mateusz., 2 lata temu
Silnik 2.0 TDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2009
Audi A6 C6 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Niby 170km ale moc jest mimo ciężkiej budy.. Spalanie w mieście najniższe ok. 7l, przy ciężkiej nodze 11l/100km
Przeniesienie napędu
Karoseria : Auto ze Szwecji, to może dlatego słaba karoseria.. Ale auto mam od prawie roku i progi do wymiany..
Auto posiadam od prawie roku i jedynie co musiałem robić w aucie to podstawowy serwis klocków, filtrów i olejów. Auto prowadzi się doskonale, aczkolwiek najechanie na jakąś dziurę itp. I od razu słychać dźwięk deski rozdzielczej... Zero awarii jeżeli chodzi o silnik czy też układ elektryczny i hamulcowy i oby tak dalej.. Buda niby ciężka ale 170km robi swoje i autko pięknie się zbiera mimo 18-to calowych kółek. Spalanie w mieście przy lekkiej nodze ok. 7l ale ciężka nóżka już daje wynik ok. 11l na 100km... Autem przejechałem ponad 40tyś km i z całego serca mogę polecić ten silniczek.
Auto sprowadziłem ze Szwecji może dlatego taka słaba karoseria, aczkolwiek po prawie rocznym użytkowaniu tego pojazdu dopadła mnie rdza progów i przednich drzwi od strony pasażera...

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]

8,2