Ocena kierowcy - Audi A6 C6 Limousine

Mac99, 9 lat temu
Silnik 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Rok produkcji 2007
Audi A6 C6 Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Bardzo wygodne, komfortowe auto z dopracowanym środkiem. Podgrzewane fotele, wszystkie przyciski w zasięgu ręki.
Jak na razie żadnych większych kłopotów,oczywiście nie licząc standardowej eksploatacji, typu klocki, olej.
Chodzi płynnie, nie ma się do czego przyczepić.
Wersja z napędem na przód trochę niepraktyczna zimą. Poprzednio posiadałem Octavię 4x4 i brak quatro jednak jest odczuwalny. Zimówki konieczne. Przy tak wysokim przełożeniu napędu na oś czasem trudno ruszyć z miejsca.
Nie ma się do czego przyczepić. Polecam przyciemnienie szyb, ale w wartościach dopuszczalnych przez nasze polskie prawo. Auto wygląda wtedy jeszcze fajniej.
Bez zarzutu. Posiadam auto z tapicerką w kolorze beżowym, polecam jasne wnętrze, naprawdę wycisza kierowcę przed ruszeniem w trasę :-)
Bez zarzutów. Podgrzewanie foteli na 4 jest już nawet za gorące. Idealny poziom to 3, a przypomnę,że skala jest wyższa :-)
Jedyny minus, to to,że przy moim wzroście, (mam powyżej 190cm) i przy maksymalnie odsuniętym siedzeniu osoba za mną nie zmieści nóg. Kupując to auto myślałem,że pasażer z tyłu będzie mieć więcej miejsca...
Bez zarzutu. Silnika nie słychać... :-)
Na razie - odpukać - ok. Wymiana klocków i oleju u zaprzyjaźnionego mechanika - 800 PLN, auto kupione z dobrych rąk, od znajomego, nie od handlarza,nie kręcone, nie kombinowane - sprawuje się naprawdę bez zarzutu.
Za komfort trzeba płacić, więc nie wierzcie cenom z otomoto na poziomie -20%,-15% do średniej ceny. To auto było ósmym, które oglądałem i, które dopiero zakupiłem.
Elektryka,elektryka. A to zapali się check tylniej lampy - bo paruje - raz lewej, raz prawej... Co jakiś czas zapala się check światła stop, czujnik haka. To największy mankament tego auta. Psują ogólnie dobre wrażenie
Nie chcę zapeszyć. Jest OK :-)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.7 V6 TDI 180KM 132kW [l/100km]

8,1