Oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

Najnowsze oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

~Mr
Limousine Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Audi A6 C7
Kolor: Daytona Grey, S-line, aktywne matrix'y LED i 20 calowe kola z RS. Do tego 333konie z 3-litrowej benzynowej V-6-tki - Tu trzeba sie zastanowic czy S6 jest warte wydania kolejnych 120tys. Kazdy kolejny raz kiedy odpalam silnik usmiecham sie bo wiem ze dobrze wydalem pieniadze
~Lukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A6 C7
Auto dynamiczne i komfortowe. Napęd quattro jest rewelacyjny.Zawieszenie najwyższa klasa (standardowe bez pneumatyki) . Spalanie w danych fabrycznych mocno naciągane.
~df
Audi A6 C7
bardzo przyzwoite auto, polecam oczywiście w pakietach s'line, nie są drogie a dość bogate (przede wszystkim fotele)

Usterki Audi A6 C7

Audi A6 C7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sylwek
Audi A6 C7
Bardzo dobra jakość materiałów wewnątrz kabiny, wyciszenie i spasowanie elementów na najwyższym poziomie. Ponadczasowy wygląd sprawia, że z przyjemnością zerkasz na niego wchodząc do domu.
~TM
Audi A6 C7
Bardzo dobrze ustawione nawiewy, szybko reaguje na zmiany ustawień. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Audi A6 C7
Przy 8000km zapchany filtr dpf i auto jedzie w trybie awaryjnym. Firma, która pracuje na zlecenie Audi nie zezwala na zastępczy pojazd, ponieważ auto można odpalić i dojechać nim do serwisu. Nie obchodzi ich , że nowy 4-ro miesięczny samochód jedzie w trybie awaryjnym, jest pozbawiony zupełnie mocy i stwarza niebezpieczeństwo na drodze. To moje piąte Tdi z rodziny Audi nie wiem czy nie ostatnie. Zobaczymy jak problem zostanie rozwiązany. (Poważne usterki)
~Stc
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A6 C7
Parkowanie nie zawsze jest wygodne. Dużo pomaga tylna kamera. (Widoczność)
~Eurynomoss
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Audi A6 C7
Autko przy oszczędnej jeździe zaskakuje spalaniem jak na swoją masę. W mieście w trybie sport przy korkach da radę dobić do 8 litrów jeżeli nie zależy Ci na spalaniu. Osobiście polecam! Silnik idealny do tego samochodu dla normalnego użytkownika. (Koszty utrzymania)
Audi A6 C7 Limousine Facelifting