Oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

Audi A6 C7 Limousine Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

~Zbigniew Jerczynski Czestochowa
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dobry samochod, komfortowy, oszczedny, renomowanej marki. Kupiony okazyjnie na wyprzedazy, po tym, jak w niektorych miastach Niemiec zabroniono wjazdu do centrum dieslami. Bardzo brzydka deska rozdzielcza z przodu, z aluminiowymi zawijasami I ozdobnymi listwami , ktore nie sa potrzebne do niczego, zrobione przez kogos zupelnie bez gustu i szpeca niesamowice. Bryla nadwozia takze pudlowata , zazdroszcze BMW czy Mercedesowi, ze podazaja...
~poznaniakk
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Jest to moje pierwsze auto z tak wysokiego segmentu cenowego więc nie mam porównania do innych marek. Auto użytkuję od ponad roku i zrobiłem nim 24 000km - jak do tej pory jestem zachwycony! Pełen komfort podróży - w aucie cicho, wygodnie, jazda nie męczy. Zrobienie tym autem dziennie 500km czy więcej to żaden problem. Jak do tej pory (odpukać!) nie miałem żadnych problemów czy usterek. Auto, jak przystało na nowe, spisuje się bardzo dobrze....
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Niby słyszałem że ludzie narzekają na ten silnik ale mi nigdy nic się z nim nie stało, wydaje mi się że jest to po prostu kwestia serwisowania. Kupiłem je ze stanów. Jeżdżę nim często długie trasy przez co przez 3 lata sam narobiłem prawie 60 tysięcy kilometrów. Z całego serca mogę polecić te auto
~Tomasz
~łukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Rewelacja samochód, zwłaszcza z USA z 8 biegowym tipem. Auto nie ma słabych punktów: motor po programie generuje ponado 300ps/440nm, pancerny tiptronik, proste zawieszenie bez udziwnień, 80 tkm intensywnego użytkowania bez żadnych warii, aktualnie 140 tkm. Po programie osiągi bdb, 100-200 poniżej 16 sekund, czyli trochę szybciej jak 3.0 tfsi w serii, a koszty eksploatacji 2.0 przy 3.0 to pikuś (rozrząd, uszczelnienia etc).
~Maciej
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
samochod kupilem uzywany z Audi z minimalnym przebiegiem,samochod bardzo wygodny na dlugie trasy, po miescie tez nie najgorszy, minusem jest wyciszenie ale mozna to zrobic nie wielkim kosztem. 2.0 nie jest wariatem ale za to jest bez problemowy,
~K4M1L
Limousine Facelifting 1.8 TFSI ultra 190KM 140kW
Autko bardzo przyjemnie i dobrze wykonane jak na dzisiejsze standary producenow poniewaz wiadomo ze jakos jak w audi 80 z lat 90 juz nie wroci :) A tak przy okazji pojawil sie blad bo c7 bylo robione do 2018 i taki tez rocznik posiadam :)
~Mr
Limousine Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Kolor: Daytona Grey, S-line, aktywne matrix'y LED i 20 calowe kola z RS. Do tego 333konie z 3-litrowej benzynowej V-6-tki - Tu trzeba sie zastanowic czy S6 jest warte wydania kolejnych 120tys. Kazdy kolejny raz kiedy odpalam silnik usmiecham sie bo wiem ze dobrze wydalem pieniadze
~Lukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Auto dynamiczne i komfortowe. Napęd quattro jest rewelacyjny.Zawieszenie najwyższa klasa (standardowe bez pneumatyki) . Spalanie w danych fabrycznych mocno naciągane.
~df
Limousine Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
bardzo przyzwoite auto, polecam oczywiście w pakietach s'line, nie są drogie a dość bogate (przede wszystkim fotele)
Audi A6 C7 Limousine Facelifting