Oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

Audi A6 C7 Limousine Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C7 Limousine Facelifting

~Zbigniew Jerczynski Czestochowa
Audi A6 C7
Bardzo dobry samochod, komfortowy, oszczedny, renomowanej marki. Kupiony okazyjnie na wyprzedazy, po tym, jak w niektorych miastach Niemiec zabroniono wjazdu do centrum dieslami. Bardzo brzydka deska rozdzielcza z przodu, z aluminiowymi zawijasami I ozdobnymi listwami , ktore nie sa potrzebne do niczego, zrobione przez kogos zupelnie bez gustu i szpeca niesamowice. Bryla nadwozia takze pudlowata , zazdroszcze BMW czy Mercedesowi, ze podazaja...
~poznaniakk
Audi A6 C7
Jest to moje pierwsze auto z tak wysokiego segmentu cenowego więc nie mam porównania do innych marek. Auto użytkuję od ponad roku i zrobiłem nim 24 000km - jak do tej pory jestem zachwycony! Pełen komfort podróży - w aucie cicho, wygodnie, jazda nie męczy. Zrobienie tym autem dziennie 500km czy więcej to żaden problem. Jak do tej pory (odpukać!) nie miałem żadnych problemów czy usterek. Auto, jak przystało na nowe, spisuje się bardzo dobrze....
~K4M1L
Limousine Facelifting 1.8 TFSI ultra 190KM 140kW
Audi A6 C7
Autko bardzo przyjemnie i dobrze wykonane jak na dzisiejsze standary producenow poniewaz wiadomo ze jakos jak w audi 80 z lat 90 juz nie wroci :) A tak przy okazji pojawil sie blad bo c7 bylo robione do 2018 i taki tez rocznik posiadam :)
~Mr
Limousine Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Audi A6 C7
Kolor: Daytona Grey, S-line, aktywne matrix'y LED i 20 calowe kola z RS. Do tego 333konie z 3-litrowej benzynowej V-6-tki - Tu trzeba sie zastanowic czy S6 jest warte wydania kolejnych 120tys. Kazdy kolejny raz kiedy odpalam silnik usmiecham sie bo wiem ze dobrze wydalem pieniadze
~Lukasz
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A6 C7
Auto dynamiczne i komfortowe. Napęd quattro jest rewelacyjny.Zawieszenie najwyższa klasa (standardowe bez pneumatyki) . Spalanie w danych fabrycznych mocno naciągane.
~df
Audi A6 C7
bardzo przyzwoite auto, polecam oczywiście w pakietach s'line, nie są drogie a dość bogate (przede wszystkim fotele)
~Sylwek
Audi A6 C7
Bardzo dobra jakość materiałów wewnątrz kabiny, wyciszenie i spasowanie elementów na najwyższym poziomie. Ponadczasowy wygląd sprawia, że z przyjemnością zerkasz na niego wchodząc do domu.
~xxxxx
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
~TM
Audi A6 C7
Bardzo dobrze ustawione nawiewy, szybko reaguje na zmiany ustawień. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Audi A6 C7
Przy 8000km zapchany filtr dpf i auto jedzie w trybie awaryjnym. Firma, która pracuje na zlecenie Audi nie zezwala na zastępczy pojazd, ponieważ auto można odpalić i dojechać nim do serwisu. Nie obchodzi ich , że nowy 4-ro miesięczny samochód jedzie w trybie awaryjnym, jest pozbawiony zupełnie mocy i stwarza niebezpieczeństwo na drodze. To moje piąte Tdi z rodziny Audi nie wiem czy nie ostatnie. Zobaczymy jak problem zostanie rozwiązany. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Audi A6 C7 Limousine Facelifting