Ocena kierowcy - Audi A8 D2 Sedan

tylko audi, 18 lat temu
Silnik 3.3 TDI 225KM 165kW
Rok produkcji 2001
Audi A8 D2 Sedan 3.3 TDI 225KM 165kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Handluje samochodami ,niektórymi jeżdze po kilka dni ale żaden nie jeżdzi lepiej od AUDI A8.Na starość może kupie sobie MERCA S.Ale teraz to tylko A8.Na śliskim po śniegu przy starcie spod świateł przyśpiesza 3x lepiej niż reszta.Nie MA NIC PRZYJEMNIEJSZEGO NIZ WIDOK ZDZIWIONEJ MINY WŁAŚCICIELA SUPER MERCA LUB BMW,PO PROSTU SĄ NOKAŁTOWANI MIMO USILNYCH STARAŃ,YES YES YES.
Dla mnie najlepszy diesel ,chodzi jak najlepsza benzyna ,V8 TDI Audi.Jeżdziłem innymi niemcami ale dopiero ten silnik od Audi pokazał że można jezdzić dieslem jak sportowym autem.Mój ma 265KM.i na światłach jeszcze nikt mnie nie wyprzedził-7,2 do 100km/h.Mam wrażenie że inni mają w swoich autach silniczki od kosiarek.
Biegi sterowane w kierownicy,mam pakiet S.IDEALNY AUTOMAT!!!!
Zawieszenie od wersji S trochę twarde,koła 18" nowe opony Danlop Sport,napęd na 4 koła ,GENIALNE PROWADZENIE PRZY 250KM/H MOŻNA PUŚĆIĆ KIEROWNICĘ ,no i piszę tę ocene .
Tu tylko dobrze.
Fotele RECARO biegi w kierownicy,nie ma nic lepszego!!!
Troche paruje.
Idealne proporcje.
Można swobodnie rozmawiać przy 200km/h.Żadnych wibracji czy świstów podwójne szyby,przy 100km/h zupełna cisza.
Lubi wypić.
Przy obecnych mocach silnlków tylko napęd na 4 koła daje frajdę z jazdy.Tylnonapędowe giganty są po prostu stratą pieniędzy!!!!!
Tylko żarówki,mam wrażenie że jest niezniszczalny.
j,w.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.3 TDI 225KM 165kW [l/100km]