Lista ocen Audi A8 D3 (90)

~Damian
Sedan 4.2 V8 TDI 326KM 240kW
Auto sympatyczne, lecz ma pewne mankamenty, np u mnie postukiwanie elektrycznej rolety w prawych tylnych drzwiach, wiosną zapchały mi się rurki odprowadzające wodę z solara, co w aucie takiej klasy nie powinno mieć miejsca, tak samo jak szum z solara przy wyższych prędkościach autostradowych, poza tym jest ok.
~Matti
Long 3.0 V6 220KM 162kW
Po złych doświadczeniach mojego kolegi z Audi a8 D2 4.2 v8 zastanawiałem się czy i ja nie będę rozczarowany po zakupie. Bałem się usterek i kłopotów związanych z elektryką. Po przejechaniu 20 tyś km z autem nie miałem żadnych problemów.
~Nowak_zg
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Polecam A8 ... ale przy kupnie nie oszczedzajcie na wydanie wiecej na zadbany egzemplarz :) bo jak kupicie \"okazje\" od handlarza to potem szybko przebijecie cena naprawde zadbane egzeplarze gdy przyjdzie wlozyc parenascie tys w doprowadzenie do stanu uzywalnosci :)
~Janusz z Londynu
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
biorac pod uwage wiek samochodu, to mysle, ze mozna dac za caloksztalt 5-. awaria hamulca recznego i mechanizmu zamykania bagaznika troche popsula radosc uzytkowania. poza tym auto sprawuje sie poprawnie. mam nadzieje, ze kiedys bedzie mnie stac na nowsze :-)
~mac
Sedan 4.2 V8 FSI 350KM 257kW
To jest auto marzeń. Nie stać mnie na nowe, ale kilkuletni egzemplarz, dobrze sprawdzony i z krajowego salonu, z pełną historią ASO zminimalizował ryzyko a daje niesłychaną frajdę. A8 trzeba rozsądnie kupować, rozbitki i \"dziwne\" oferty nie wchodzą w grę - zrujnują naiwnego kupca. Trzeba kupować \"na chłodno\", choć to trudne - marudziłem, że dużo pali, że drogi serwis - ale jak się przejechałem to... zakochałem się w tym samochodzie. Gorąco...
~Mariusz
Sedan 6.0 W12 450KM 331kW
Samochód genialny, elegancki, ponadczasowy. Dałem 4 gwiazdki a nie pięć tylko ze względu na koszty użytkowania.
~Caranthir
S8 Sedan 5.2 V10 FSI 450KM 331kW
Silnik to poezja dla ucha. Jego brzmienie jest bliźniaczo podobne do tego z Lamborghini Gallardo z tego samego rocznika. Mocy jak na tak dużą i ciężką limuzynę nie brakuje. Auto oddaje moc dużo bardziej brutalnie niż Audi z silnikiem W12, które ma porównywalną moc, lecz odczucia są według mnie dużo mniej sportowe. V10 Lambo, to dopiero rodowód. (Silnik)
~Fluke
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Auto posiadam od roku, przy zakupie używanych samochodów zawsze jest ryzyko, trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę by nie trafić na wrak. W moim przypadku się udało. Spełnił w pełni pokładane w nim oczekiwania. Cichy, wygodny, bezpieczny i ta V8 po prostu poezja :)
~Lukas289
Sedan 4.2 V8 335KM 246kW
Prowadzenie samochodu to przyjemność przy wysokim komforcie. Trasa tysiąc kilometrów to żaden problem ani zmęczenie dla kierowcy. Prawdziwy samochód bez kompromisów w konstrukcji - auto po prostu ma spełniać wszystkie możliwe oczekiwania do podróżowania.
~Batman
Long 4.0 V8 TDI 275KM 202kW
Autko dla mnie jest kwintesencja limuzyny. Płacisz duzo ale wiesz co masz.