Lista ocen Audi A8 D3 Sedan 4.2 V8 335KM 246kW 2002-2006 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radzio
Audi A8 D3
Kontakt z autami mam juz od szkoly czyli jakies 30 lat. Benzyna zamiast krwi to wlasnie ja. No dobrze ale przeciez o Audi A8 mam tu cos napisac wiec... Wiele naprawde wiele aut mialem okazje sprawdzic poniewaz zajmuje sie sprzedaza ich wlasnie. Wracalem do tego modelu juz kilu krotnie po probie ze moze cos innego daje rownie duzo frajdy z jazdy ale nie... Juz wszystkie wersje silnikowe D3 byly w moich rekach i tylko 4.2 Benzyna! Cenie sobie...
~tomdro666
Audi A8 D3
Nie ma aut idealnych i to też nie jest. Dużo mu nie brakuje ale parę rozwiązań można by zrobić lepiej. Np spryskiwacze przedniej szyby wypuszczają 4 skondensowane strumienie płynu podczas gdy w poprzednim aucie płyn był rozpryskiwany po całej powierzchni szyby. Przetarcie szyb trwało krócej i było bardziej efektywne.
~Fluke
Audi A8 D3
Auto posiadam od roku, przy zakupie używanych samochodów zawsze jest ryzyko, trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę by nie trafić na wrak. W moim przypadku się udało. Spełnił w pełni pokładane w nim oczekiwania. Cichy, wygodny, bezpieczny i ta V8 po prostu poezja :)
~Nowak_zg
Audi A8 D3
Polecam A8 ... ale przy kupnie nie oszczedzajcie na wydanie wiecej na zadbany egzemplarz :) bo jak kupicie \"okazje\" od handlarza to potem szybko przebijecie cena naprawde zadbane egzeplarze gdy przyjdzie wlozyc parenascie tys w doprowadzenie do stanu uzywalnosci :)
~Lukas289
Audi A8 D3
Prowadzenie samochodu to przyjemność przy wysokim komforcie. Trasa tysiąc kilometrów to żaden problem ani zmęczenie dla kierowcy. Prawdziwy samochód bez kompromisów w konstrukcji - auto po prostu ma spełniać wszystkie możliwe oczekiwania do podróżowania.
~MEK.LONDON
Audi A8 D3
AUTKO WYSMIENITE KAZDEMU POLECAM MAM ZAMIAR KUPIC W12 TO JEST BRYKA.(JESZCZE RAZ DO GOSCIA OD RENO DYZIO AUTA DZIELIMY NA SLABE ,DOBRE I NIEMIECKIE A RENO TO COS DO BANI JAK TWOJ NIK.POZDRAWIAM POMYSL CZASAMI CO PISZESZ NA TEMAT AUDI .
~Moje A8
Audi A8 D3
Nie ma rzeczy idealnych i niezawodnych ale według mojej subiektywnej oceny Audi jest najbliżej ideału.
~XXX
AWARIE ZDYSKWALIKOWAŁY TO AUTO MOŻE MIAŁEM ZŁY EGZEMPLARZ NIE WIEM
~Kamil
Audi A8 D3
Kocham ten wóz, mimo drogiej eksploatacji nie zamienie na zaden inny.
Audi A8 D3 Sedan