Oceny Audi Q3 II SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW od 2018

Najnowsze oceny Audi Q3 II SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW od 2018

3,6
~Audi Sceptyk
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Auto poniżej oczekiwań. Okropny stosunek jakości do ceny. Auto wylądowało w serwisie już w pierwszym tygodniu. Nieznośny hałas w aucie dobiegający z zewnątrz przy prędkości od 60 kmh w górę. Regulowano drzwi, szukano wady uszczelek w drzwiach zarówno pasażera jak i kierowcy. Hałas nie ustąpił. Informacja od serwisu Audi - proszę czekać na akcję serwisową - usterka dotyczy wszystkich modeli Q3 i została zgłoszona producentowi. Drugi tydzień...
1,8
~Stachu
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
produkcja na Węgrzech mogli się bardziej postarać jak to ma być premium nie polecam mała frajda z jazdy są lepsi jak na premium to moja ocena jest słaba liczyłem na większ komfort jazdy za taką kasę
4,1
~Bartłomiej
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
gydyby na masce była kura, dałbym 5, ale to klasa premium, która nie powinna tylko wyglądać. Od silnika 1.5 nie wymagam nic oprócz tego co daje, ale skrzynia biegów (szarpanie przy zmianiea z 1 na 2) i uporczywie stukające zawieszenie to coś czego nie akceptuję w klasie premium. problemy z podłączaniem telefonu do MMI (opcja za prawie 3k PLN) nie akceptowalne. poza tym jeździ skręca i hamuje. Duży niedosyt patrząc przez pryzmat marka/cena....
~Peter35
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Ocena zdecydowanie pozytywna, szczególnie jakość wykonania i wyciszenie. Dotychczas brak jakichkolwiek usterek a w serwisie dotychczas jedynie wymieniałem olej. Leasing niedługo dobiega końca ale następne tez będzie q3 rs, ze względu na miłe zaskoczenie, szczególnie względem konkurencji w segmencie.
3,1
~Pawel
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Liczyłem na dużo , okazało się mało;-( skrzynia aut. Opóźnienie do 3 sekund ! Kierownica i fotel drży na postoju jak wibrator ;-) i nikt nie może nic na to poradzić ;-( po za tym skrzypiące zawieszenie które trzeba smarować . Licznik się resetuje co kilka tygodni do ustawień fabrycznych ! Co z tego ze gwarancja jak ASO nie potrafi usunąć tych przypadłości .
1,7
~Stach
1,9
~Stach
SUV 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
produkcja na Węgrzech mogliby się lepiej postarać słabo jak na premium nie polecam można wybrać coś lepszego
Audi Q3 II SUV