Lista ocen Audi Q5 I SUV (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slavek
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
brak polskiej wersji w MMI i to mnie dziwi że nie zadbali o to . Z tego co pamiętam produkt wprowadzony na Polski rynek musi mieć instrukcję po polsku i tu właśnie MMI wchodzi w to i za to DUŻY MINUS !!!!!!!!! dla AUDI POLSKA a przecież nie sprzedają chociażby Q5 tylko 30 sztuk w skali roku;)
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Na razie prawie bez zastrzeżeń. Odpada tylko trochę siatka na drobiazgi przy nogach pasażera. Swoją drogą co za debil wymyślił coś takiego, do czego nic nie wchodzi i jeszcze trzeba do tego dopłacać? (jest to w pakiecie z innymi \"schowkami\", bo audi nie daje nic za darmo, tylko dlatego to mam).
~Michał
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
z drobnych rzeczy - czujnik obecności pasażera - zepsuł się i cały czas piszczało, pozostało odpiąć kabel i zapętlić go, gdyż wymiana czujnika to koszt o dużo za duży jak na gadżet który tylko denerwuje.
~siadula
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Przetarcie kabla od filtra powietrza - auto wchodziło w tryb serwisowy. Piski z układu wspomagania przy skręcie kierownicy - potrzeba wymiana pompy wspomagania.
~Mariusz info@kajaki.pl
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
1. przecieki do bagażnika po otwarciu klapy 2. trzeszczenie przy otwieraniu dachu 3. skrzypiące składane lusterka w sumie drobiazgi ale jak na taka cenę - powinni wyeliminować
~Marcin M.
SUV 2.0 TFSI 180KM 132kW
Klasa premium powinna dbać o jakość detali, a tu bywa różnie, np. przełączniki napędu elektrycznego szyb są bardzo nieprecyzyjne i szybko się zepsuły.
~Bodek
SUV 3.2 FSI 270KM 199kW
Nic. Przejechałem niewiele - ok. 7 tys. km. Tak trzymać. Gdzie wpisać koniec akumulatora ? - Drobiazg za 500 zł ?
~mery
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
padł siłownik centralnego zamka w tylnych drzwiach. Ale to przez dzieci szarpiace za klamkę zanim centralny zamek sie otworzył
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Tutaj również nie ma się do czego przyczepić. Jak na razie (odpukać!) nic się nie psuje, nie luzuje i nic nie trzeszczy.
~TS
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Jest za nowy, żeby być tu obiektywnym. Audi ma dobrą opinię, więc mam nadzieję, że doskonale, będzie odpowiednim stwierdzeniem
Audi Q5 I SUV