Lista ocen Audi Q5 I SUV (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi się ceni, ale podobno wysoka cena idzie w parze z wysoką trwałością. Bo jeśli chodzi o jakość, to wnętrze robi wrażenie spasowaniem i wysokiej jakości materiałami. Jakby to napisali w dowolnej gazecie motoryzacyjnej: \"jakość standardowo w audi na najwyższym poziomie\". Audi każe płacić za każdą pierdółkę, np. za podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych czy za siatki w oparciach przednich foteli. Niby ok, bo każdy może...
~igorb@satland.com.pl
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Nowy kosztuje w tej wersji 275tyś, to dość sporo, ale w zamian dostajemy rzeczywiście porządny pojazd zbudowany z wysokiej klasy materiałów. Ja kupiłem z Q5 przebiegiem 22tyś i zapłaciłem dużo mniej co zdecydowanie poprawia samopoczucie. Najbardziej nie lubię jak samochód po dwóch latach zaczyna trzeszczeć i pukać na dziurach , to trąca od razu tandetą niezależnie ile pojazd kosztował i jak jest prestiżowo postrzegany, w tym Q5 przebiło...
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Być może moja ocena nie byłaby tak krytyczna gdybym jeździł dieslem, ja niestety skusiłem się na super nowoczesną technologię VW i Audi. I niestety cierpię z tego powodu bo nie warto. Poza tym super nowoczesna skrzynia 7-mio biegowa również nie jest do tego auta. Mam wrażenie, że stare Audi z silnikami na pompo wtryskiwaczach i ze zwykłymi skrzyniami biegów były bardziej wdzięcznymi samochodami. Te super nowoczesne technologie jak się...
~TS
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi tu wypada gorzej niż konkurencji typu Mercedes GLK czy Volvo XC60 (o BMW X3 nie wspominam, ponieważ to samochód z przed kilku ładnych lat i strasznie mu daleko do nowych modeli konkurencji - są poza zasięgiem). Jest od nich droższe i to sporo. Każdy dodatek w AUDI sporo kosztuje ale mam przekonania, że oferuje za to wyższy poziom. Mogło by to być trochę tańsze.
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto jak wiadomo nie należy do najtanszych ale jakość widac na każdym kroku. Gdybym wiedział że auto które kupuję będzie w takim stanie jak moje to brałbym w ciemno, nawet pomimo wieku ale niestety nie zawsze ludzie mają pewność że auto które kupują jest zgodne z opisem. Udokumentowana historia (i najlepiej auto krajowe) to oczywiśćie podstawa.
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wszystko zalezy od podejścia. Mając za sobą sporo marek różnych samochodów uważam, że Audi to ogólnie marka warta swojej ceny, moim zdaniem najlepsza w klasie premium. Jeśli nie mógłbym pozwolić sobie jednak na tą markę - oczywiście ważąc potrzeby sięgnąłbym po inną markę jak Ford, czy VW.
~Bodek
SUV 3.2 FSI 270KM 199kW
Rzetelnie i nieodkrywczo - jakość kosztuje. Kupiłem wybrane przez siebie auto z otwartymi oczyma, za średnią cenę rynkową w stanie technicznym, który zaakceptowałem. Jak byłby dwa razy tańszy - też bym go kupił. Auto spełnia moje oczekiwania i mam sporą frajdę. Jedziemy.
~mery
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
zdecydowanie płaci sie za marke, ale jakość wykonczenia i użytych materiałów argumentuje wydatek. po 180kkm cisza w aucie, zadnych stuków, puków i trzeszczeń. a zawieszenie oryginalne. solidne autko i nie zawiodło w trasie. Poza tym komp nie wskazuje zadnych błędów.
~kwadrans
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Cena jak auto tej klasy troszeczkę za wysoka ale konkurencja nie ma wcale lepiej a spalanie i osiągi dużo gorsze. Mowa tu o np BMW X6. W dieslu osiągi ma kiepskie i spalanie wg ocen ludzi także dużo wyższe. Choć przyznam, że lini nadwozie X6-tki chyba długo nikt nie pobije :-)
Dziennik kosztów dla Audi Q5 I SUV
9,3
~Mariusz info@kajaki.pl
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po aucie w tej cenie i z takim serwisem to porażka - NIE kupujcie NOWEGO Audi i nie serwisujcie w pseudoautoryzowanym serwisie w Gdańsku. No chyba ze sprawia wam satysfakcje bycie traktowanym jak śmieć.
Audi Q5 I SUV