Lista ocen Audi Q5 I SUV (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~abc
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................! Super
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód jest dobrze wyciszony. Jednak nie jest to poziom Lexus\'a czy Mercedesa E. Do 120 km/h jest cicho. Później gabaryty auta robią swoje i robi się głośno. Wyraźnie słychać dość uciążliwy szum od karoserii i opon.Jednak nie na tyle aby nie dało się rozmawiać. Ale komfort porozumiewania się znacząco się obniża.Dlatego dłuższa podróż w dużą prędkością może męczyć.
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Zaskakuje doskonałe wyciszenie, odgłos silnika we wnętrzu jest bardzo przyjemny, nie słychać że to diesel. Raczej pomruk jak w V6. Mam porównanie ze skodą superb z tym samym silnikiem, tam w środku słychać lekki klekot. W Q5 odgłos silnika jest najbardziej słyszalny przy 110-120km/h, potem to już szum wiatru zagłusza silnik.
~igorb@satland.com.pl
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Zajmuję się akustyką i powiem , że ten samochód zaprojektowali mistrzowie. Podwójna grodź silnika eliminuje hałas silnika znakomicie , tapicerki są pod spodem podkładane gumą, co daje przy 140km /h zupełny spokój i ciszę.Przy 180km/h dalej mogę rozmawiać przez zestaw głośnomówiący .
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Samochód dość dobrze wyciszony ale jak na segment premium i cenę powyżej 200 000 PLN można by spodziewać się czegoś więcej. Mam wrażenie, że Toyota Avensis za połowę tej ceny jest lepiej wyciszona. Aczkolwiek może to być złudne wrażenie, trzeba dokładnie spojrzeć w cyferki.
~nbg
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Silnik słychać w takim stopniu, w jakim powinno się go słyszeć. Niestety pszyberdach panoramiczny podnosi poziom hałasu - osłona siatkowa nie zapewnia pełnego odcięcia szumów dochodzących z zewnątrz w wyniku opływającego pojazd powietrza (duże prędkości)
~fuks2000
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
bardzo dobre wyciszenie - zaskakujące jak cicho jest w aucie, podczas gdy na zewnątrz diesel klekocze całkiem głośno. Jak to w suvie przy większych prędkościach trochę pojawia się szumu.
~Bodek
SUV 3.2 FSI 270KM 199kW
No tu - to już cudo absolutne:))))) Cichusieńko ( silnik V6 benzynka ), cicho sza...... Swobodnie można mówić szeptem - jak wyżej wspomniałem - przy prędkościach kodeksowych.
~ktoś
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Bez uwag, zarówno silnik jak i zawieszenie oraz hałas powietrza są na dobrym poziomie, na autostradzie przy 180 km/h normalnie bez podniesionego głosu można rozmawiać.
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Po zakujpie auta nie mogłem wyjść z zachwytu ale już teraz wymagania się zwiększyły ;) Ogólnie auto dobrze wyciszone i narzekać nie można.
Audi Q5 I SUV