Oceny Audi Q7 II SQ7

Oceny Audi Q7 II SQ7 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi Q7 II SQ7

~Yaretzky
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Bardzo duży i wygodny SUV. Trasy autostradowe połyka komfortowo i w mgnieniu oka. Elegancki (pakiet black) i bardzo szybki. Samochód klasy wyższej, co czuć w prowadzeniu, komforcie jazdy (pneumatyczne zawieszenie, skrętna oś tylna) i oczywiście w przyśpieszeniu. Budzi respekt na drodze wśród innych kierowców. Koszt bieżącej eksploatacji (paliwo, serwis, ubezpieczenie), w porównaniu do Forda Mondeo, którego miałem wcześniej, wynosi około...
~Yaretzky
3,5
~Adam
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Auto ma źle zestrojoną skrzynie, duże czasy zwłoki przy ruszaniu szczególnie jeśli chcemy przyspieszyć zaraz po skręcie. Dodatkowo przy przebiegu 70.000 zaczęły pojawiać się problemy z silnikiem i zapocenia. Wymieniłem na nowy model SQ7, z benzyną i jest znacznie lepiej z osiągami.
2,3
~Paweł
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
samochod porażka, jestem pierwszym właścicielem.. do tego brzydkie (szybko się postarzało i przy poliftowej wersji wygląda jak kupa po jagodach.. ) .. wersja poliftowa w 3l dieslu wygląda dużo lepiej niż sq7 przedlift
~Jarek Wrocław
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Dokładnie spełnia oczekiwania luksusowego i usportowionego SUVa. Wielki samochód o znakomitych osiągach drogowych i prestiżowym wyglądzie. Do tego najzwyczajniej praktyczny. Może być ryczącą rakietą (w trybie "dynamic") lub wygodną terenówką ("allroad") albo miejskim bardzo szybkim SUVem (tryb "auto"). Przejechałem 15tys km i jestem zachwycony. Kupiłbym ponownie to V8.
~Em
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Fenomalny pakiet: komfort, funkcjonalność, emocje z jazdy

Usterki Audi Q7 II

Audi Q7 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
Dla mnie auto idealne. Pojemne, wygodne, mega szybkie i dynamiczne a przy tym ekonomiczne.
~Daniel
~Lojek
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
w pierwszym roku użytkowania miałem problem z klimatyzacją, a dokładniej przewód klimy był nieszczelny. Naprawiono w ramach gwarancji. Tak poza tym nie mam uwag - super auto. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~andrzej
SQ7 4.0 TDI 435KM 320kW
po 5500 km średnie spalanie oscyluje na poziomie 8,6 przy średniej prędkości 72km/h i 40% trasa 55%miasto a 5% to lekki teren dojazd do domu leśnym błotnistym sztrem około 1,5km dojazd do asfaltu (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Audi Q7 II SQ7