Lista ocen Audi V8 (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siwy warszawa
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Auto super wygoda luksus za male pieniadze .Jakosc wykonania i osiagi.Spalanie duze ale jak ktos duzo jezdzi to proponuje lpg .Ja mam niedaleko do pracy i niemusze codziennie pokonywac korkow wiec smigam sobie bez stresu.
~AUDIFAN 4,2-V8-330 .
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Super sprawa ,pełne bezpieczeństwo , czuję się w nim pewniej jak na nogach,sprawia mi ogromną przyjemność z jazdy , napęd na cztery rewelacja , moje drugie audi i drugie quattro , doprawdy polecam , może drogie ale warto zainwestować
~jacek_ostalczyk
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
super dopracowane auto, swietna jakosc wykonczenia wnetrza,pod wzgledem serwisu przemyslane rozwiazania ulatwiajace naprawy,swietne prowadzenie , troszke a male wewnatrz i zbyt twarde
~nextwave
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Super auto za niesamowicie niską cenę. Sąsiedzi posiadający nowe auta zakupione za wielokrotność ceny V8 zazdroszczą komfortu, wyposażenia, osiągów, wyglądu auta.
~K-l-o-c-u - Audi V8 Czarna Perła
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Gangsta style troszkę niskie zawieszenie (zawadza na progach) ale satysfakcja z jazdy gwarantowana. mało popularny u złodziei ale otwartego nie radzę zostawiać :)
~marekpacyniak@gmail.com
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Fura za tą kase naprawde boska, luksus dla ludzi wiedzących czego chcą , to nie jest auto dla leszczy bez kasy.Potęga 3.6 zostawia wszystkich z tyłu
~$owa z PIASTOWA
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
samochód mam od 1995roku nigdy nie stanełem jeszcze w drodze, mam już ponad 400tys km mam wersje na fullu, xenon nawigacja duża , samochód poprostu super
~..:: zeus V8 ::..
Sedan 4.2 quattro 280KM 206kW
Aut o takim komforcie i wyposażeniu pojawiło się niewiele do tej pory. A już całkiem mało takich, które miały takiego "ducha".
~ostal1985
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
swietne auto dla faceta ktory wie czego chce...luksus i komfort i osiagi na najwyzszym poziomie za niska cene...coz chcec wiecej...
~ROLAND
Sedan 3.6 quattro 250KM 184kW
Dodając do sibie wszystkie plusy i minusy stwierdzam że pomimo sporej nietypowości AUDI V8 można uznać za dosyć dobry samochód.