Lista ocen BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d Facelifting 2017 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 2017 118i 136KM 100kW
Ergonomia jest bardzo dobra z małymi wyjątkami. Przycisk do zmiany utworu jest po stronie pasażera, manualne ustawianie fotela jest dla niektórych osób nieintuicyjne. Po włączeniu tempomatu przez kilka sekund pojawia się jego ikona zasłaniając wybór prędkości. Ponadto przycisk od jego włączania i czasowej dezaktywacji jest jeden i jak wciśniemy go dwa razy musimy wybierać prędkość od początku. Przełączniki od szyb kierowcy są zbyt głęboko i...
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 2017 120i 184KM 135kW
Nudny, porządny styl. Materiały spasowane poprawnie. Czuć, ze są one nabite. Niestety nie mogę dopasować dla siebie fotela oraz kierownicy. A regulacja fotela jest beznadziejna fakt mam model bez elektryki ale tutaj jestem bardzo smutny. Jeszcze kark mnie boli... A lusterko w nocy do dziś nie odkryłem jak działa:( trzeba przekręcić by się ono ściemniło. Gdyby nie dziwaczne ustawienia fotela dałbym 5
~ANTYKIBIC
Hatchback 5d Facelifting 2017 118i 136KM 100kW
Wnętrze ciasne jak w aucie klasy A, szczególnie na tylnej kanapie. Z przodu niewiele lepiej i wąsko. Ergonomia "ustawiona" pod kierowców lubiących siedzieć bardzo nisko (ja nie lubię). Przy podniesieniu fotela oraz ustawieniu kierownicy w maksymalnym górnym położeniu, kierownica zasłania wskazania komputera pokładowego.
~BartkieP
Hatchback 5d Facelifting 2017 118d 150KM 110kW
Ergonomia jak to w BMW na najwyższym poziomie choć Przydałyby się jakieś sportowe fotele bo zwykle bez regulacji odcinka lędźwiowego max 100km Na szczęście temat załatwia półwalec poduszka ;)
~Albercik
Hatchback 5d Facelifting 2017 120i 184KM 135kW
Intuicyjne w zasięgu ręki i dokładnie w miejscu gdzie się spodziewamy.
~Q
Hatchback 5d Facelifting 2017 116d 116KM 85kW
BMW i to by było na tyle. Ja lubię.
BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d Facelifting 2017