Lista ocen BMW Seria 1 (281)

~PiciuHamburg
BMW Seria 1 F20-F21
M-Hatchback 5d Facelifting 2017 M140i 340KM 250kW
Super auto dla : Singla lub Pary. Nie nadaje się wg mnie już dla kogoś z dziećmi. Żona marudzi, że zbyt szybko, zbyt zrywnie, dziecko to samo. Poza tym mało miejsca z tyłu. Bądźmy realistami. Jak się jeździ dużo z rodziną - to to auto jest kompletnie marnuje swój potencjał. Frajda jest przez pierwsze 3 miesiące od zakupu - później człowiek stwierdza, że do niczego mu takie szybkie auto nie jest potrzebne (bo głównie miasto i autostrady -...
~jerrymaguire111
Hatchback 5d E87 2.0 118i 143KM 105kW
Samochód dla dwóch osób i małego dziecka, Bardzo przyjemny. Dla kogoś komu nie jest straszny tylny napęd oraz siedzenie nisko nad ziemią. Foremny bagażnik ( uwaga brak koła zapasowego), generalnie rewelacyjne auto, które dostarcza wiele przyjemności z jazdy, Prowadzenie to poezja. Jeździłem wieloma samochodami ale bmw pozwala połączyć się kierowcy z samochodem. Auto reaguje na każdy ruch kierownicą, jazda po ciasnych zakrętach to ogromna...
~Tomek
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Mh. Może to wyda sie dziwne, ale to prawda. Śmiałem sie z ojca po cichu, kiedy ekscytował sie swoim autem. Smiałem sie z koloegów, którzy mówili, ze jak raz wsiądziesz do tego auta to juz na całe życie. Wstydze sie tego, bo muszę wyznać, że kiedy myśle o tym samochodzie to cytuję słowa Jeremiego Clarksona opisującego wrażenia z jazdy szwedzkim Kqennikse (jakos tak sie pisze): \" oh my God, it\'s ride, it\'s fucking RIDE
~Mroku
Hatchback 5d E87 2.0 120d 163KM 120kW
Zrywny, szybki, oszczędny, pracuje na niskich obrotach a mimo to zawsze ma zapas mocy, poziom hałasu jest na idealnym poziomie, ani za głośny ani za cichy ;) (Silnik)
3,6
~Mik
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Wygodne auto dla singla, Ew pary bez dzieci. Do miasta idealny, wszędzie się zmieści, zwrotny. Pali swoje jak na taki mały silnik. Prowadzenie bardzo dobre, świetnie trzyma się drogi. Do 100km/h w środku znośnie cicho, powyżej już robi się nie fajnie, nawet radia nie słychać. Plastiki trzeszczą na dziurach.
~pete32@op.pl
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
oceniam to auto na 5- (minus za ilośc miejsca, widocznosc i mułowatosc przy ok. 1500obr)
~Robert
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
Samochód użytkuję już ok. 5 lat, ale kupiłem go już z niemałym przebiegiem, bo aktualnie posiada przejechane 470 tyś. km. Jeżdżę nim bardzo dużo, bo wiele tras np. Śląsk - Francja, Śląsk - Chorwacja, co też nabiło tak dużo km na liczniku. Samochód spisuje się świetnie! Mimo ogromnego przebiegu jest bardzo tani w utrzymaniu, a zabawne, bo kosztuje mnie on niewiele więcej, jak dawne Polo 1.9 SDI. Jest wiele zamienników np. tarcz hamulcowych itp....
~Szymon
BMW Seria 1 F20-F21
Hatchback 5d M135i 320KM 235kW
Świetne auto , przede wszystkim niepowtarzalne : 6 cylindrów + tylny napęd - w kolejnej generacji serii 1 już tego nie będzie. Jak na swoje możliwości auto jest zaskakująco komfortowe w codziennym użytkowaniu - zawieszenie daje żyć, spalanie zaskakująco niskie i przyzwoity bagażnik. Oczywiście o całej tej praktyczności zapominamy gdy tylko trochę głębiej wciśniemy gaz , bo wtedy m135 pokazuje rogatą duszę
~mmax88
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
Bardzo przyjemne auto. Wygodne, świetnie się prowadzi. Ma swoje wady, ale ogólnie bardzo auto. Największą wadą jest zestrojenie pedału gazu, który chodzi z lekkim tylko oporem, co w połączeniu z całą elektroniką daje trochę uczucie obsługi pedału komputerowego. Poza tym bardzo fajne auto.
~tadkos
Hatchback 3d E81 2.0 120i 170KM 125kW
Auto dla osoby pozbawionej większych przyległości rodzinnych i w trase i nawet w zakorkowanych aglomeracjach spisuje się dzielnie ku zadowoleniu własciciela.Długie przeloty nie męczą. Z kosztami utrzymania samochodu da się życ w we względnej przyjaxni.Bezpieczne w prowadzeniu,dynamiczne nawet niebrzytki design. Co wazne jeszcze nie zabardzo unowoczesnione zgodnie z obecnymi ekowymogami.
BMW Seria 1