Lista ocen BMW Seria 3 E30 (124) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HNT126 / rallydesign@vp.pl
Touring 320 i 129KM 95kW
Prawdziwy plus dla konstruktorów BMW należy się za system przewietrzania wnętrza- dmuchawa na pierwszym biegu jest praktycznie niesłyszalna, szkoda że na drugim, trzecim i czwartym zakresie hałas jest już znaczny. Jednak dmuchawa zapewnia miły powiew już na 2 zakresie podczas gdy na 4 akresie to już prawdziwy huragan. (przy sporadycznie występującej w e30 klimatyzacji bardzo pomocne latem) Kolejny minus to brak filtra przeciwpyłkowego (do...
~arek.cwikla@wp.pl
Coupe 316 i 100KM 74kW
ogrzewanie dziala po pol km, a pelna para idzie po okolo 1,5-2km. wtedy nie jest latwo utrzymac reke przy nawiewie! o dziwo jak jest goraco na zewnatrz to zamiast otwierac co sie da lepiej wszystko pozamykac i ustawic chlodzenie! to gwarantuje temperature nazsza o kilka stopni. i taka ilosc kombinacji kierunku nawiewu ze nowe auta moga tylko pomazyc...
~StePHaN ( stef23@tlen.pl )
Coupe 318 is 136KM 100kW
Mam klimatyzację więc za gorąco to mi nigdy nie jest, a nawet kiedy jej nie uruchamiam to nawiew działa bez zarzutów. Zimą jednak troszkę brakuje ciepła. Chwilkę zajmuje aż się kabina nagrzeje i bardzo łatwo sobie zachuchać szyby.Co prawda szybko można to usunąć ustawiają nadmuch zimnego na full, ale jakoś nie leży mi zimny wiatra na twarzy wewnątrz autka
~Mike
Coupe 320 i 129KM 95kW
Nawet w największe mrozy wsiadając do samochodu i włączając ogrzewanie na maksymalną temperaturę już po paru kilometrach w aucie jest naprawdę gorąco !!! Zupełnie niespotykane zjawisko w 15 letnich autach. Dla porównania jeździłem Passatem z 1992 roku i tam nawet po 20 km z nawiewów dmuchało letnie powietrze !!!
~Elementfx
Touring 316 i 100KM 74kW
Wentylacja to kolejny pozytyw w tym aucie. Posiadam pojazd bez klimatyzacji jednakże nawet w ciepłe dni wystarczy abym włączył wiatrak na jedynkę i już czuje podmuch zimnego powietrza. Również z gorącym powietrzem nie ma problemu jednakże proces nagrzania powietrza trwa troszkę dłużej niż ochłodzenia w lato
~kamil
Sedan 324 d 86KM 63kW
Nie miałem żadnej klimy nie miałem nic samo najzwyklejsze ogrzewanie i mi wystarczało było w zime cieplutko w lato otwierałem najlepszą wentylacje czyli okna i szyberdach i mi starczało dla wymagających klima bedzie ok chociaż w nich nie było chyba
~Grodziu
Coupe 318 i 115KM 85kW
Mam wersje bez klimy ale i tak jest rewelacja. dzieki suwakowym dosc archaicznym moze z wygladu, regulatorom, jest naprawde pelna kontrola nad bardzo mocnym nawiewem, lacznie z mozliwoscia ustawienia cieplego nawiewu na nogi i zimnego na twarz jednoczesnie
~Cosmo
Touring 320 i 129KM 95kW
Najwieksza wada - w moim przypadku brak zamknietej recyrkulacji wnetrza, niby nic a jednak, oraz brak filtra przeciwpylkowego. Pozytywy to szybkie i wydajne ogrzewanie wnetrza, naprawde niezly panel sterowania nawiewem i sporo mozliwosci konfiguracji.
~przemolski bimber
Sedan 316 i 100KM 74kW
Ogrzewanie jest rewelacyjne. Od nie niejednej osoby usłyszałem że np. świetnie grzeje w nogi, szczególnie od dziewczyn. Były też pytania czy mam w aucie podgrzewane siedzenia. Wentylacja ok zwłaszcza że mam szyberdach.
~adamus.tomasz@gmail.com
Sedan 320 i 129KM 95kW
Moim zdaniem doskonale. Auto bardzo szybko się nagrzewa, co sprawia,że mroźne poranki nie są zbyt uciążliwe. Czasem wystarczy otworzyć wszystkie otwory wentylacyjne bez włączania wiatraka,żeby w aucie zrobiło się ciepło.