Lista ocen BMW Seria 3 E30 Sedan (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamus.tomasz@gmail.com
Sedan 320 i 129KM 95kW
Tu już jest gorzej. Bolączką e30 jest właśnie słabe,delikatne zawieszenie zawieszenie, a przy tym naprawa jest dość droga, jeśli ktoś oczywiście kupuje np. orginalny amortyzator przód,który kosztuje 1500zł. Z mojej strony może własnie taka słaba ocenka, bo moje zawieszenie jest już "wystukane" (do wymiany drążki kier,+końcówki oraz amortyzatory). Myślę jednak jak na polskie warunki drogowe (tzn. stan polskich dróg) , to autko daje rade....
~kamil
Sedan 324 d 86KM 63kW
Tutaj 5 mimo tylnego napędu zakręty i nierówności zbierał bardzo dobrze. sam sobie tylko 2 tylne amorki wymieniłem bo kazał sprzedający bo wymienił sobie tylko przednie a ja wymieniłem tylne na nowych rewelka na starych też nie było co narzekać trochę gorzej na dziurach było
~MaxRaczek
Sedan 324 d 86KM 63kW
Bardzo mnie zachwycił promień skrętu (duży), ze wspomaganiem w 20-latku jest super (regenerowane). Zawieszenie sprężyste, a na zakrętach/łukach potrafi wspaniale się przylepić i pomóc nadgonić czas, który straciłem przy rozpędzaniu ;)
~MAZI
Sedan 324 td 115KM 85kW
Prowadzi się świetnie, zima, mokro, łuki, jeśli dysponujesz wprawioną ręką, samochód czyni cuda przy każdej prędkości objeżdżając współczesne samochody po łukach
~NeMeSiS
Sedan 320 i 129KM 95kW
Idealne prowadzenie, nauka prowadzenia tylnego napędu troszkę trwa ale jak już się umie autko wiele wybaczy i niesamowicie dobrze się prowadzi. Frajda z jazdy niezapomniana.
~cusio_p@live.it
Sedan 318 i 115KM 85kW
wahacze dosc slabe wymienilem co 100tys(w drugim moim aucie Chryslerze Voyager 2005 180 tys przebiegu jeszcze nie wymienialem - nie ma potrzeby)
~mefisto.
Sedan 325 i 170KM 125kW
W wersji 325 obnizony juz fabrycznie (-2). Do tego polecam niezbyt szerokie papcie (do 205). Auto wtedy przyklejone do drogi.
~przemolski bimber
Sedan 316 i 100KM 74kW
Zawieszenie spisuje się świetnie. Z chęcią chce się pokonywać kolejne zakręty. Na mokrej nawierzchni można nawet wykonac drift.
~Mati
Sedan 318 i 113KM 83kW
Majstersztyk. W zasadzie wymaga tylko wymiany materialow eksploatacyjnych. Komfort, trzymanie sie drogi jest na duzy plus.
~Wiktor1981
Sedan 320 i 129KM 95kW
To jest to auto wiekowe ale jeździ się niesamowicie świetnie napęd na tył daje dużo frajdy.
BMW Seria 3 E30 Sedan