Oceny BMW Seria 3 E36 Cabrio

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E36 Cabrio

~Madzia Mrozek
Cabrio 318 i 115KM 85kW
BMW Seria 3 E36
Jestem zadowolona z mojej kochanej ślicznej Buni:) traktuje ją jak moją siostre:)
~BANANOWY_CREW
BMW Seria 3 E36
Ogólnie rzecz biorąc BMW E36 cabrio jest bardzo dobrym samochodem, dającym dużo radości z jazdy, a przy tym nie zbyt awaryjnym! Jeśli miałbym kupić ten model jeszcze raz to bym się nawet nie zastanawiał, jedynie mój wybór padłby na jednostkę napędową o pojemności 2.8 litra! Pomimo, że modele z końca produkcji mają już 11 lat(!), to sylwetka auta jest ponadczasowa i wzbudza duże zainteresowanie na polskich drogach! Moja ocena za całokształt to 4.
~damianos
BMW Seria 3 E36
auto do lansu prezentuje sie efektownie, kultura pracy silnika swietna, tylko inne zawieszenie i opony ale wtedy juz nie bedzie sie tak fjnie prezentowac

Usterki BMW Seria 3 E36

BMW Seria 3 E36 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Cabrio 318 i 115KM 85kW
BMW Seria 3 E36
jezeli jest zadbane ,i dbane na czas -zmiana oleju itp,to zero awari
~JUSTYNA
BMW Seria 3 E36
Kupiłam swoje E36 Cabrio za 23.tys zł i nie żałuję , samochód prezentuje się ślicznie poprostu , w swoim modelu mam 17 calowe felgi BBS i kilka fajnych dodatków w środku , klima ,podgrzewane fotele , pełna elektryka , na aucie niema nawet grama rdzy a gdy byłam zrobic przegląd auta to panowie powiedzieli że tak zadbanego E36 dawno nie widzieli:) , miałam sentyment do tego samochodu dlatego go kupiłam za dośc niska cene , w zasadzie auto było...
~Cinek325
Cabrio 325 i 192KM 141kW
BMW Seria 3 E36
Ogólnie autko bardzo fajne, dobrze się nim jeździ.
Cabrio 325 i 192KM 141kW
BMW Seria 3 E36
ogulnie bardzo dobrze auto godne zakupu i swojej ceny
BMW Seria 3 E36 Cabrio