Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Compact

Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 102KM 75kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Inne : całokształt,
bardzo przyjemny samochód do codziennej jazdy,zwrotny,dynamiczny i co najważniejsze niezawodny
podwzględem kultury pracy, niezawodności znakomity a102KM w 100% wystarczają do normalnej jazdy ale są sytuacje na drodze że przydałoby sie troszkę więcej mocy
niezawodna,znkomicie dobrane przełożenia do codziennej jazdy.
doskonale spisuje się w zakrętach,zacheca do sportowej jazdy,zapewnia wystarczający komfort
do przodu i na boki znakomicie do tyłu już nie najlepiej troche małe jak dla mnie lusterka boczne ale pomaga zamontowany seryjnie czjnik parkowania
wszystko pod ręką troszke archaiczny system włączania świateł ale poręczny i bezawaryjny
ogrzewanie i wentylacja bardzo dobrze, klima troszkę słaba mogła by mieć większą wydajność
z przodu bardzo dorze,z tyłu też nieżle
bardzo dobre przy spokojnej jeżdzie przy wysokich obrotach słychac silnik ale bardzo to akurat przyjemny dzwięk
niestety silnik lubi paliwo napewno nie jest wzorem ekonomiczności ale przy spokojnej jeżdzie spokojnie mieszcze sie w 8,5l/100 to niezły wynik jeśli jeżdzi się krótkie trasy w cyklu mieszanym zprzewagą tras pozamiejskich,ceny częsci umiarkowane duży wybór zamienników.
droższy w kupnie od astry czy golfa za ten sam rocznik ale znakomita jakosc więc warto
od roku jak ją kupiłem tylko żarowki wyminiłem
sworzeń wachacza z przodu 60zł firmy TRW + robocizna 30 zł to wszystko po rocznym przbiegu 12 000 tys po polskich drogach więc jak dla mnie doskonale
BMW Seria 3 E36 Compact