Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Matimes86@wp.pl, 15 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Coupe 316 i 102KM 75kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : maly i slaby, ale spalanie wyglada piekbnie...a jak ktos pisze ze 1,6 w bmw coupe pali duzo, to chyba opisuje samochod sasiada...poza tym zawsze bede kupowal bmw, mialem 5 e34, brat ma 5 e39 525tds z 2000r....i nie ma jakiejkolwiek mozliwosci zlej opinii...dlatego mowie...to nie jest samochod dla dresiarzy itd...tylko wygodny, maly samochod z prezencja, dla osoby stanu wolnego, ktora nie chce utrzymywac zbytnio orlenu, bp, neste itd.....
Karoseria : kierunki zamienne w kolorze bialym nie trzymaja sie dobrze, oryginalne oczywiscie staly idealnie
w porownaniu do audi b4, peugeot 406, audi 100 C4....jest niebagatelna roznica...polecam BMW kazdemu, to moje drugie i nie moge narzekac...no chyba ze kupicie bmw od chlopaszka 18 lat...zycze szczescia...pozostale sie sypaly strasznie
silnik posiadajacy 102 KM jest za słaby do tego samochodu, mimo to nie ma problemu z wyprzedzaniem jezeli o to chodzi, ale jednak do tego samochodu potrzeba min 2,5l zeby mozna bylo jezdzic "normalnie"...jednak silnik ma swoje plusy pod wzgledem spalania i taniuskich czesci, chociaz jest to model m43
idealnie pracuje, moze dla nie jednego byc zbyt uparta, ale ja uwazam ja za najlepsza jaka kiedykolwiek mialem w samochodzie
w sumie ok, tylko po zimie przod sie sypie, ale jazda w porzadku, ze wzgledu na fabryczne obnizenie, trzyma sie dobrze
jak dla mnie idealna
niestety srodek i miejsce jest rozplanowane przecietnie...
zima slabo grzeje
dla kierowcy jest idealna, dla bocznego pasazera rowniez, z tylu kompletnie brak miejsca, ale nie wyobrazam sobiez eby kupil ten samochod ktos kto posiada rodzine
nie mozna narzekac, jest w miare cicho, przy wiekszycho brotach slychac charakterystyczny pomruk bmw, nawet w 1,6l
marzenie....potrafi spalic tylko 7,5 l GAZU na trasie, na spokojna jazde, max spalanie jakie mi wykazal to 10,5l!!!!
troche przydrogo dalem jak na stary samochod, ale w ogolnej ocenie nie zaluje, lepiej kupic drogi i dobry, niz tanie padlo, tymbardziej jezeli chodzi o bmw coupe
nie ma zadnego problemu, jeden raz popsul sie kruciec od chlodzenia, ale to bylo w korku przy30 stopniach celsjusza, a jak wiadomo, chlodzenie bmw to jednak troche gazu w ogromnej tmeraturze powietrza
nie ma problemu z samochodem, niezawodny, bez przesady oczywiscie, ale nigdy nie musialem "pchac"

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]

8,8