Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Leszek, 15 lat temu
Silnik 316 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1994
BMW Seria 3 E36 Coupe 316 i 102KM 75kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Super autko, ktore kazdemu polecam, zaluje tylko, ze nie mam klimy, ale za to stan auta jest idealny, to sie nazywa niemiecki serwis i dbanie.
Mimo ze wczesniej mialem cordobe 130KM to wcale nie odczuwam straty mocy przy 102KM BMW, teraz rozumiem fanow BMW, i wcale nie jest to samochod tylko dla dresow. Mimo iz auto ma 14 lat silnik chodzi lepiej niz u ojca w nowym VW Polo 2007 rok.
Moze nie jest tak przyjemna jak u ojca w VW polo, czyli krotka i delikatna, ale nie jest to przeciez auto dla emerytow. Z pewnoscia odporna na bledy uzytkownika.
Dosc twardy, ale w sumie to coupe, wiec nie ma co oczekiwac, ze nie poczujemz dziury na pl drogach, za to zakretow trzyma sie jak na torach
super, a na dodatek mam czujniki z tylu:)
niemiecka ergonomia - nic dodac
ogolnie ok, ale mam wersje bez klimy, wiec w lato zapomnijcie, ze wentylacja czy szyber cos pomoga.
no tak do coupe trzeba sie pogimastykowac, zeby wsiasc, i porazka dla osob z tylu, ale mnie to nie obchodzi, cos za cos brak 2 drzwi zabiera komfort ale dodaje autku uroku
super w porownaniu do seata, w ktorym po przekroczeniu 160 czulem sie jak w f16
osiagi do spalania super, czy miasto czy autobahna 200 km/h czy spokojna jazda licze 8l i sie nie martwie
kupilem za 3000 euro, auto 13 letnie i nie mam zadnych obaw jezdzic nim po 200km/h po autobahnie, i niech mi nikt nie pisze, ze z Niemiec sprowadzane sa szroty. Moze lepiej jakby jezdzily maluchy, seicento i tico, ktore w momencie produkcji sa zlomem w porownaniu do mojego BMW, a po 5 latach to powinni je tylko na szrot zabrac.
jezeli ktos liczy wymiane oleju klockow i paska klinowego po przejechaniu 25 tys km:)
KOMPLETNIE NIC, zastrzegam iz, kupilem go od dziadka 60 letniego w Niemczech pierwszy wlasciciel 125tys km. Ja nim zrobilem przez rok 25 tys glownie po DE

Pb - zużycie paliwa dla silnika 316 i 102KM 75kW [l/100km]

7,7