Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

tomtom, 13 lat temu
Silnik 318 is 140KM 103kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Karoseria : Chyba mam nie bity egzemplarz bo po 18 latach nie chce rdzewiec :)
Jakbym cofnal sie w czasie, to kupil bym jeszcze raz BMW. Jest stare, ale mi sie podoba, blachy super, dynamika do zwyklej jazdy wystarczajaca. Nie pali tak duzo jak niektorzy mysla. Polecam. I jeszcze jedno, na 15 trojek jakie ogladałem, tylko 2 mialy zadowalajacy stan.
Nie mam zastrzezen. Silniczek ładnie pracuj. Rozrzad na łancuchu. 140KM z 1.8 na te czasy to swietny wynik. Jak sie okazuje po latach - duza moc nie wplywa w tym przypadku na trwalosc.
Dziala. Biegi zapina sie lepiej niz we wszystkich innych autach ktorymi jezdzilem (glownie stare samochody), jednak nie powiem ze idealnie.
Auto prowadzi sie przyjemnie i precyzyjnie. Faktycznie wystepuje lekka skłonnosc do bocznych przechylow. Jednak ogolnie jest zdecydowanie dobrze.
Do przodu i na boki bez zastrzezen, do tylu slabiej, jednak ogonie nie jest dobrze.
Autko ma prawie 20 lat a w srodku wyglada calkiem dobrze. Tapicerki i plastki sa trwale. Siedzenia maja rozbudawana regulacje. Wszystko jest tam gdzie byc powinno. Zegary bardzo czytelne. Fotele + charakterystyka zawieszenia = w miare wygodna jazda.
Trudno mi powiedziec. Nadmuch dziala i tyle. Ogrzewanie jakies słabe, byc moze cos mam uszkodzone.
Z tyłu ciasno. Z przodu conajwyzej przecietnie.
Sa spore szumy przy szybkiej jezdzie no i mam \"sportowy\" wydech, wiec jest głosno.
Nie jest to auto ekonomiczne, jednak nie dajcie sobie wmowic ze to jakis smok! Samochod jest trwaly, blachy zdrowe (mimo 18 lat). Nie wiem jak z serwisem bo raczej naprawiam sam :) a na dzien dzisiejszy do poprawki sa drobnostki.
Biorac pod uwage wielkosc auta i roczniki, to na pewno jest to drogie auto. Cena jest dosc proprocjonalna do jakosci.
Zacinajacy sie szyberdach, zacinajacy sie zamek, przerywajacy wskaznik paliwa... wiecej nie pamietam :)
Jak narazie brak.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 318 is 140KM 103kW [l/100km]