Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

Labrador, 18 lat temu
Silnik 325 i 192KM 141kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 3 E36 Coupe 325 i 192KM 141kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Jest to mój pierwszy samochód BMW jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystkim chętnym polecam zakup samochodu tej marki ,a nie zawiodą się i posłuży im bez awaryjnie latami i nie wierzcie w mity typu Będziesz Miał Wydatki -to nie prawda i wypowiadają go ludzie którzy nigdy nie mieli BMW. Gorąco wszystkim polecam ten samochód i Pozdrawiam wszystkich
Jest to wspaniały przykład jakości i kultury pracy silnika 6 cylindrowego (wkońcu te silniki są uznawane za najlepsze jakie kiedykolwiek zrobiono)
"pieciobiegowa manual ,krótkie przełożenia ,dobrze sie sprawdza przy dynamicznej jeździe"
"nic dodać nic ująć oceniam na 5 bardzo dobrze sie zachowuje na naszych dziurach, widać przewage tylniego napędu nad przednio napędowym bardzo dobrze reaguje ESP(system kontroli trakcji)"
"bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach leusterko wewnetrzne przyciemnia sie reagując na światła samochodów jadących z tyłu"
"wszystko jest na właściwym miejscu ,tam gdzie intuicyjnie szuka tego kierowca"
"bardzo dobre i szybkie ogrzewanie zimą ,a latem bardzo wydajna i dobrze dziłająca klimatyzacja"
"miejsce z przodu wystarczajace duża możliwość regulacji foteli z tyłu mniej, ale wystarczająca do podróżowania 2 osób na tylniej kanapie"
"wyciszenie i akustyka wyśmienita słychać delikatne mruczenie sześciocylindrowego silnika"
"miasto 12do 13,5 litrów z włączona klimatyzacją na trasie 8,5 litrów ( dla oszczędności warto założyć sekwencyjny wtrysk gazu)koszt około 4500zł"
cena nowego poza możliwościami,ale warto rozważyc zakup używanego rocznika 6-7 latka"
przy naszych dziurawych drogach co jakiś czas wymagana wymian końcówek drążków kierowniczych i sworzni wachaczy
jeśli się o niego dba to się odpłaci bezawaryjną eksploatacją

Pb - zużycie paliwa dla silnika 325 i 192KM 141kW [l/100km]

10,5