Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 325 i 192KM 141kW 1992-1999 (32)

3,8
~Olek
Coupe 325 i 192KM 141kW
Ogólnie, bardzo ładny samochód, jazda nim zawsze wywołuje uśmiech przyjemności na twarzy. Dźwięk 6 cylindrów, moc prawie 200 KM, fabryczna szpera dzięki której można polatać bokiem......... to jest to czego wiele innych aut nie posiada.
~BMW950
Coupe 325 i 192KM 141kW
To samochód z charakterem. Akurat mój to najładniejszą Coupe w kraju, ale ogólnie ten model jest piekny. Bardziej proporcjonalny niż nowsze modele. Idealny jeśli oprócz dowiezienia ma dawać przyjemność z jazdy. Jedyna sytuacja kiedy wkurza to korki - wtedy marzę o automacie.
~Labrador
Coupe 325 i 192KM 141kW
Jest to mój pierwszy samochód BMW jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystkim chętnym polecam zakup samochodu tej marki ,a nie zawiodą się i posłuży im bez awaryjnie latami i nie wierzcie w mity typu Będziesz Miał Wydatki -to nie prawda i wypowiadają go ludzie którzy nigdy nie mieli BMW. Gorąco wszystkim polecam ten samochód i Pozdrawiam wszystkich
~Sivy
Coupe 325 i 192KM 141kW
auto nie jest złe ale do doskonałych nie należy ... Rdza lubi bmw jak my wszyscy :) trzeba wszystkie ogniska robić od razu nim zjedzą betke ...
~stempien9@interia.pl
Coupe 325 i 192KM 141kW
Całokształt oceniam bardzo dobrze, jeśli ktoś szuka auta za którym każdy się obejrzy, o bardzo dobrych osiągach, o super sylwetce to polecam BMW 325 model COUPE bo COUPE ma coś w sobie :) to auto z duszą
~misiek
Coupe 325 i 192KM 141kW
Doskonaly samochod, mam go juz 2 lata i nie mysle nawet o wymianie go na inny, jesli kiedys przyjdzie ten moment to napewno bedzie to nowsze BMW ;)
~Matys
Coupe 325 i 192KM 141kW
Jestem, bardzo zadowolony z mojej 325 Coupe. Jest sliczna, kazdy to powie, dziewczynom sie bardzo podoba ;)
~Marcin Śląsk
Coupe 325 i 192KM 141kW
Jestem fanem tego modelu, stąd ta ocena. Nie jest on bez wad ale ma w sobie to coś :) Jednak potrafie spojrzeć obiektywnie na to auto i jeżeli słysze, że jest ono niezawodne to śmiać mi się chce. Często zdarzają się drobiazgi.
~stiw
Coupe 325 i 192KM 141kW
dobre auto dające dużo radości z jazdy jeżeli się nie psuje i jeździ po dobrych drogach.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Coupe 325 i 192KM 141kW
11,8
~Ronin6
Coupe 325 i 192KM 141kW
Jedno z moich ulubionych samochodów , niezawodny w każdej sytuacji , świetny silnik który lubi wysokie obroty i szybką jazde oczywiście w granicach rozsądku:) , auto nadal prezentuje się jak rasowe niemieckie coupe które podoba się każdemu po dzień dzisiejszy , oko ciesza modele bez zadnych durnowatych przeróbek itd. liczy się 100% oryginał , ewentualnie m-pakiet i auto wygląda olśniewająco a podczas jazdy nie trzeba radia , wystarczy cudowny...
BMW Seria 3 E36 Coupe